Woda po goleniu – Nouveau Cologne

4711 Nouveau Cologne to nowoczesna, świeża kompozycja wody po goleniu o wyjątkowym, kwiatowo – owocowym charakterze. Wprowadzono ją na rynek w 2011 roku.
 

Kwiatowy charakter

4711 Nouveau Cologne to lekki, orzeźwiający, ale zarazem pobudzający zapach. Znajdziemy w nim mieszankę pięknych kwiatów, soczystych owoców i drzew. Ten zapach jest doskonały podczas cieplejszych dni roku, gdy odchodzimy od zapachów ciężkich i przytłaczających. 4711 z pewnością przypadnie do gustu mężczyznom oczekującym orzeźwienia i uczucia lekkości po goleniu.

Co kryje w sobie zapach 4711 Nouveau Cologne? Pierwsze akory grają w nim liczi i yuzu w towarzystwie czarnej porzeczki. To połączenie, które przeniesie się w egzotyczne, ciepłe miejsce.

Nuty serca wypełnione zostały tonami gałki muszkatołowej, piwonii oraz heliotropu. Nuty bazy opierają się na drzewie sandałowym, piżmie oraz wyciągu z fasoli tonka. Cała kompozycja jest lekka, świeża i męska.

Naszą uwagę przyciąga nie tylko zapach, ale i oryginalny flakon.

 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy:

liczi, yuzu, czarna porzeczka

 

Nuty serca:

peonia, heliotrop, geranium

 

Nuty podstawy:

bób tonka, piżmo, drzewo sandałowe
 

pol_pl_4711-4711-Nouveau-Cologne-100ml-M-Woda-po-goleniu-21994_1

4711 Nouveau Cologne / 49,90 zł

 

Marka 4711

Przyznamy, że 4711 jest dosyć oryginalną nazwą, jak na markę. Za ojca tych perfum uważany jest Johann Maria Farina, włoski emigrant, który mieszkał w Niemczech. Pierwsze perfumy Fariny powstały w wieku XVIII. To właśnie dzięki niemu, zaistniała firma Eau de Cologne.

Po pewnym czasie, zmieniono nazwę na 4711, a inspirację stał się do tego… numer fabryki, w której perfumy były tworzone.

Firma 4711 stała się znaną na cąłym świecie marką sygnującą perfumy i wody kolońskie najwyższej klasy, wyróżniające się rześkim, korzennym zapachem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.