Nowość Perfumerii: Coach Poppy Freesia Blossom

Do naszej perfumerii zawitała nowość: damskie perfumy Coach Poppy Freesia Blossom. Poznajcie je bliżej!

 

Owocowo – kwiatowa delikatność

Zapach Coach Poppy Blossom to owocowo – kwiatowe perfumy dla kobiet, które miały swoją premierę już kilka lat temu, bo w roku 2013. Coach Poppy już na pierwszy rzut oka zachwyca nas niezwykle kobiecą i delikatną buteleczką, w której główną rolę gra imponujący kwiat w odcieniu czerwieni. Nic w tym dziwnego, ponieważ cała kompozycja zapachowa jest ultrakobieca i przepełniona aromatem rozkwitającej, delikatnej frezji.

Perfumy Poppy Blossom z pewnością przypadną do gustu kobietom, które lubią zapachy owocowe, kwiatowe, ale przede wszystkim delikatne. Dlatego właśnie, propozycja w postaci zapachu Poppy Blossom jest idealna na ciepłe, letnie dni. Kobieta Coach Poppy Blossom to kobieta o duszy romantycznej, wrażliwej i delikatnej.

Letnie dni w towarzystwie Poppy Blossom to dni pachnące kwiatami, soczystymi owocami i akordem bergamotki.

 

Czarujące Poppy Blossom

Nuty głowy Coach Poppy Blossom, zachwycają nas czarną porzeczką, maliną i morelą. Znalazło się w nich również miejsce na bergamotkę, Myrciara Cauliflora i makaroniki. Serce w tych perfumach, podkreśla kobiecość i wrażliwość przy pomocy rozkwitającej frezji, jaśminu i orchidei. Cała podstawa zapachu opiera się na cieple piżma i słodyczy wanilii.

 

pol_pl_Coach-Poppy-Freesia-Blossom-100ml-W-Woda-perfumowana-68720_1

Coach Poppy Freesia Blossom / 192,90 zł

 

Nuta głowy:

czarna porzeczka, malina, morela, bergamotka, makaroniki, Myrciaria cauliflora

Nuta serca:

orchidea, jaśmin, frezja

 

Nuta bazy:

piżmo, wanilia

 

Kilka słów o marce

Coach to perfumy amerykańskiej marki. Co ciekawe, marka ta znana jest przede wszystkim z ekskluzywnych, damskich torebek, jednak w jej ofercie nie zabrakło również okularów czy odzieży.

Historia marki Coach sięga roku 1941, gdy to początek nadali jej rzemieślnicy z Manhattanu. Z małej, rodzinnej firmy w ciągu kilku dekad, marka ta stała się niezwykle popularna. W 2007 roku wprowadzono na rynek pierwsze perfumy, które tylko potwierdziły zamiłowanie do elegancji i nowoczesnego luksusu. Marka do dziś współpracuje z takimi firmami jak Estee Lauder czy też Firemnich.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.