Otul się kwiatami! Dolce&Gabbana Dolce Floral Drops

Lubisz perfumy Dolce&Gabbana a na Twojej półeczce w łazience widnieje kilka kultowych zapachów? Z pewnością polubisz również Dolce&Gabbana Dolce Floral Drops!

 

Świeża, kwiatowa kompozycja

Według nas, Dolce&Gabbana Dolce Floral Drops to perfumy doskonałe na lato. To kolejny zapach z serii kwiatowych nut dla kobiet, który został wydany w 2015 roku. Twórcami tego zapachu są Jean Marc Chaillan oraz Laurent Le Guernec.

Warto wspomnieć, że Floral Drops jest pierwszą wariacją na temat klasycznych perfum Dolce. Posiadaczki tego zapachu, powinny uzupełnić swoją toaletką właśnie o zapach Floral Drops.

Floral Drops to piękna, świeża, kwiatowa kompozycja. Z pierwotnej wersji Dolce zachowano harmonijny układ białych kwiatów z dominującym również i w tej wersji, kwiatem amarylisu. Floral Drops niezwykle umiejętnie łączy jabłko z brzoskwinią, lilię wodną z narcyzem i drzewo kaszmirowe z piżmem, by osiągnąć kompozycję obok której nie można przejść obojętnie.

Flakon nie różni się praktycznie niczym od swojej pierwotnej wersji Dolce, jedynie u dołu buteleczki został dodany napis Floral Drops. Buteleczka przypomina więc unikatowy oryginał zapachu Dolce, grube szkło, masywną podstawę i smukłą linię z delikatnymi zaokrągleniami. Prawdziwym zwieńczeniem jest rzeźba kwiatu o mlecznych płatkach. Flakon doskonale odzwierciedla istotę zapachu Floral Drops – kwiatową świeżość i niewinność.

 

pol_pl_Dolce-Gabbana-Dolce-Floral-Drops-75ml-W-Woda-toaletowa-60792_1

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops / 223,00 zł

 

Nuty głowy:

kwiat papai, japoński kwiat wiśni, neroli, brzoskwinia

 

Nuty serca:

grzybień północny, narcyz, amarylis

 

Nuty bazy:

kaszmir, piżmo, drzewo sandałowe

 

Zapachy Dolce&Gannana

Perfumy Dolce&Gabbana to zapachy, które nie skrywają się i nie pozostają w cieniu. Prowokują, dają się zauważyć, odzwierciedlają osobowość. Odnajdziemy w nich radość, szczęście, tajemnicę i pożądanie, ale i romantyzm połączony z kobiecością.

Oferta perfum tej marki dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom, jest bardzo duża i pozostawia do wyboru wiele, niezwykle dopracowanych zapachów dla niej i dla niego. Do klasyki można zaliczyć zapach Dolce&Gabbana Light Blue, ale również The One Desire. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.