Sekret szczotki Tangle Teezer

Od pewnego czasu istnieje „boom” na szczotkę Tangle Teezer. I nic dziwnego! Posiada ona szereg zalet, o których nie każda z nas zdaje sobie sprawę. Poradzi sobie z każdymi włosami, nawet tymi najbardziej problematycznymi. Lecz na tym jej zalety się nie kończą.
 

Tangle Teezer – za co ją kochamy?

Zalety szczotki Tangle Teezer doceniły już kobiety na całym świecie, które pragną cieszyć się zdrowymi i zadbanymi włosami. Szczotka ta różni się od innych modeli, głównie przez fakt zastosowania w niej innowacyjnego kształtu ząbków, które zostały wykonane ze specjalnego i wysoce elastycznego tworzywa. Dzięki temu codzienne rozczesywanie nawet najbardziej splątanych włosów nie będzie stanowić już problemu.
 

tangle-teezer-salon-elite-szczotka-do-wlosow-pro-zeny-1-szt-odstin-neon-pink-149797

TANGLE TEEZER SALON ELITE / 26,56 zł

 

Dostosowuje się ona do włosów i nie niszczy splątanych końców. Potrafi czesać delikatnie sprawiając, że włosy staną się gładkie i lśniące, co jest marzeniem niemalże każdej kobiety. Wiele z nich potwierdza, że codzienne szczotkowanie włosów tym modelem wpłynęło na zwiększenie ich połysku.

Dzięki specjalnej budowie ząbków nie musimy już martwić się o mechaniczne uszkodzenia włosów. Jest to kwestia niezwykle istotna z punktu widzenia osób borykających się z rozdwajającymi się końcówkami lub też włosami zniszczonymi wieloma zabiegami fryzjerskimi, takimi jak rozjaśnianie, prostowanie czy też farbowanie. Tangle Teezer posiada miękkie i bardzo elastyczne igiełki, które różnią się od siebie rozmiarami.

Są one osadzone gęsto przez co doskonale masują skórę głowy, dotleniając tym samym cebulki włosów. Warto również zaznaczyć, iż nawet intensywne szczotkowanie nie drapie i nie podrażnia skóry głowy, będącego powodem dyskomfortu.
 

tangle-teezer-the-original-szczotka-do-wlosow-pro-zeny-1-szt-odstin-blueberry-149775

TANGLE TEEZER THE ORIGINAL / 25,53 zł


 
Jest ona bardzo poręczna i niewielka, dzięki czemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce. Co więcej, producent zadbał również o szeroką gamę kolorystyczną tejże szczotki.

Dlatego też każda osoba zainteresowana może nabyć ją niemalże w każdym odcieniu, w zależności od indywidualnych potrzeb oraz gustu. Jej atutem jest również łatwość czyszczenia – dzięki rozmieszczeniu ząbków, jakie prezentuje szczotka Tangle Teezer, bez przeszkód można oczyścić ją przy użyciu wąskiej szczoteczki lub też pędzelka.

Więcej modeli szczotek Tangle Teezer, znajdziesz w naszej perfumerii. 
 

materiał: YouTube, nieesia25

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.