Porównujemy kosmetyki: Nivea Doubble Effect i Adidas Silky Touch

Jeżeli Waszymi ulubionymi dezodorantami są antyperspiranty, przetestujcie te dwa produkty: Nivea Doubble Effect i Adidas Silky Touch.

Upalne wakacje i wysiłek fizyczny to okazje do tego, aby przetestować dwa zbliżone do siebie produkty. Który z nich jest lepszy dla Twojej skóry? Zapewnić mają one jak najdłuższą ochronę przed poceniem, ale również pozostawić skórę gładką i niepodrażnioną. Pod lupę weźmy więc dwa produkty konkurencyjnych firm – Adidas i Nivea.

.

.

Jeszcze kilkanaście lat temu Nivea kojarzona była z kremem w charakterystycznym niebieskim opakowaniu o zapachu, który nie każdemu odpowiadał. Dziś na rynku dostępna jest cała gama produktów Nivea począwszy od tych do pielęgnacji twarzy, po balsamy do ciała, kończąc na płynach pod prysznic i dezodorantach. Jeśli chodzi o te ostatnie, produktem, który może przypaść do gustu wszystkim kobietom, które lubią czuć się świeżo przez cały dzień jest Nivea Doubble Effect. Produkt doskonale nadaje się dla kobiet, które mają problemy z nadmiernym poceniem się. Dodatkowo ma przyjemny i świeży zapach, który będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Poza tym, koncern zadbał również o to, aby produkt służył zmiękczaniu włosków czemu służyć mają lipidy i pielęgnujący wyciąg z awokado. Dzięki nim, mamy także możliwość dokładniejszego golenia.

.

Maksymalna ochrona

Dezodorant ma także zapewniać ochronę przed poceniem przez 48 godzin. Cena dezodorantu, jak na jego właściwości nie jest zbyt wygórowana ale też nie należy do najniższych, bo kupić go można za ok. 11 zł co w porównaniu z drugim produktem – Adidas Silky Touch czyni go droższym o kilka złotych. Jeżeli chodzi o drugi produkt, również dedykowany jest on osobom, które cierpią na nadmierną potliwość, natomiast w tym przypadku Adidas stworzony jest dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia. Produkt zawiera nową formułę cool&care, która pozwala na utrzymanie efektu świeżości przez długi czas. Jeżeli chodzi o zapach, podobnie jak w przypadku dezodorantu Nivea, jest on bardzo energetyczny.

.

Women exercising in a fitness center

Women exercising in a fitness center

.

Dla naprawdę aktywnych

Czy ma podobne działanie związane z ochroną po goleniu? Owszem, specjalny środek zmiękcza skórę, a fakt, że produkt nie zawiera alkoholu jest jego dodatkowym atutem. Oba produkty mają bardzo podobne działania i nadają się dla kobiet, które uprawiają sport i lubią aktywny wypoczynek. Czym różnią się jednak te dwa dezodoranty? Oczywiście zapachem, choć i jeden i drugi jest bardzo świeży, a także ceną. W przypadku Adidas Silky Touch cena jest niższa, więc jeśli kierujecie się tym właśnie kryterium powinniście sięgnąć po ten produkt. Nivea również nie jest droga, ale dodatkowa zaleta w postaci gładkich pach na dłużej czyni z niej dużą konkurentkę dla Adidasa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.