Pachnieć jak diva – perfumy Celine Dion

Kanadyjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, dysponująca ponad 3-oktawowym mezzosopranem lirycznym. Swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka w 1980 roku, po nawiązaniu współpracy z menadżerem i przyszłym mężem René Angélilem. Piekielnie zdolna, rozpoznawalna na całym świecie, skromna i piękna – Celine Dion.

Pierwszy zapach piosenkarki o nazwie Celine Dion pojawił się w sprzedaży w 2003 roku, w czasie, kiedy piosenkarka rozpoczynała serię swoich koncertów w Las Vegas. Później było już tylko lepiej — Memento (2005), Belong (2005), Spring in Paris (2007), Chic (2009) czy Pure Brillance (2010) zawojowały rynek perfumeryjny i pozwoliły wokalistce stworzyć bardzo rozpoznawalną markę kobiecych zapachów.

a

1. All For Love

All For Love, podobnie jak poprzednie perfumy piosenkarki, charakteryzuje się promiennością, delikatnością i subtelnym czarem.

Woda toaletowa wykreowana w 2014 roku znakomicie odzwierciedla pełną pasji romantyczną duszę artystki, która inspiruje swoją postawą w podążaniu za głosem serca. Celine Dion All For Love to kompozycja urzekająca aromatem mandarynki, frezji, jaśminu, róży, cedru, kwiatu pomarańczy, piżma, wetiweru oraz drzewa sandałowego. Stworzona dla kobiet czułych, rozmarzonych, z otwartym sercem. Lekka i przyjemna — idealna do pracy czy na zajęcia akademickie.

a

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielone tony, mandarynka, frezja,
nuta serca: jaśmin, róża, cedr, kwiat pomarańczy,
nuta podstawy: piżmo, drzewo sandałowe, wetiwer.

a

2. Sensational Luxe Blossom

To perfumy o charakterze kwiatowo-drzewno-piżmowym sygnowane nazwiskiem Dion. Zapach został wylansowany w 2013 roku w oparciu o nuty frezji, śliwki, róży, jaśminu, magnolii, piżma, drzewa sandałowego, paczuli i wetiweru. Kompozycja jest pełna szyku, elegancji i wyrafinowanego stylu, który roztacza aurę subtelnej tajemnicy. Pachnie kwiatami i owocami, całość jednak utrzymana jest w bardzo delikatnej i wyważonej tonacji.

Sensational Luxe Blossom zamknięto w pięknym, szklanym flakonie.

a

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, śliwka,
nuta serca: róża, jaśmin, magnolia,
nuta podstawy: piżmo, drzewo sandałowe, paczula, wetiwer.

a

3. Celine Dion Signature

Celine Dion Signature to eleganckie i niezwykle klasyczne perfumy, z dużą dozą nowoczesności; należą do zapachów o charakterze kwiatowym. Kompozycja została wprowadzona na rynek perfumeryjny we wrześniu 2011 roku i do dziś cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród Konsumentek.

Soczyste jabłko, magnolia i piżmo — to tylko jedne z nielicznych elementów, które z pewnością wyczujesz w tym zapachu. Chcesz pachnieć dziewczęco i świeżo? Signature to zapach idealny dla Ciebie!

a

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwone jabłko, mimoza,
nuta serca: jaśmin, róża, magnolia,
nuta podstawy: drzewo sandałowe, tony drzewne, biała ambra, piżmo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.