Włosy na lato – modne upięcia i plecionki

Lato to niewątpliwie najlepszy czas na wszelkiego rodzaju eksperymenty i szaleństwa związane ze zmianą swojego wyglądu – chętniej i odważniej podchodzimy do tematu skracania na długości włosów, zmieniania ich koloru, malujemy paznokcie na jaskrawe kolory, więcej ćwiczymy w pogoni za wymarzoną sylwetką. Podczas pobytu na wakacjach próbujemy nowych potraw i napojów, poznajemy obce kultury, uczymy się nowych tańców, zwyczajów, skaczemy na bungee i latamy paralotnią… lato w pełni!

Wychodząc na wieczorne imprezy, randki i spotkania, mamy również w końcu szansę na eksperymentowanie z różnego rodzaju upięciami i plecionkami na głowie, których jesienią i zimą nie widać pod czapką. Elegancka sukienka, dziewczęce sandałki na szpilce, drobny naszyjnik lub oryginalne kolczyki – modna fryzura jest jak wisienka na torcie w przypadku wakacyjnych stylizacji!

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy pokazać Wam kilka propozycji na modne, bardzo odpowiednie na ten czas upięcia, warkocze i innego rodzaju plecionki. Część z nich jest naprawdę prosta w wykonaniu i ze spokojem możecie zrobić je samodzielnie. Inne wymagają odrobiny cierpliwości, ale efekt skutecznie zrefunduje Wam oczekiwanie i włożony w uczesanie trud. Same zobaczcie!

a

1. Rozważna i romantyczna

a

2. Słowiański romantyzm

a

3. Solidna plecionka

a

4. Summer braids

a

5. Lekko i zwiewnie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.