Jil Sander Evergreen. Zapach, który urzeka

Jil Sander Evergreen to niezwykle świeża, damska kompozycja o charakterze kwiatowo-szyprowym inspirowana czystością i harmonią natury. Orzeźwiające zapachy idealne na ciepłe, wiosenne dni, pozwalają otulić się radością i szczęściem. Zapach Jil Sander podkreśla romantyczny i delikatny, kobiecy charakter.

 

Nuty zapachowe

Woda toaletowa Jil Sander Evergreen powstała w 2014 roku. Kompozycja opiera się na nutach gruszki, białego pieprzu, jaśminu, róży, grejpfruta, konwalii, wanilii, paczuli i drzewa sandałowego.

 

Nuty głowy:

gruszka, biały pieprz, grejpfrut

Nuty serca:

jaśmin, róża, konwalia

Nuty podstawy:

wanilia, paczula, drzewo sandałowe
a

pol_pl_Jil-Sander-Evergreen-50ml-W-Woda-toaletowa-39019_1

Jil Sander Evergreen 50ml. Woda toaletowa / 113,80 zł

 

Jil Sander Evergreen, dzięki swojej kompozycji zapachowej przeniesie Cię na łąkę pełną kwiatów. Promienny i świeży zapach z odrobiną goryczki, idealny będzie nie tylko na wiosenne, ale i na gorące, letnie dni, otulając nas świeżością i lekkością.

a
Perfumy Jil Sander

Jil Sander to marka niemiecka, której początek dała projektantka, Heidemarie Jiline Sander. Swój pierwszy butik otworzyła w roku 1967 w Hamburgu, a w tym samym roku, powstał również dom mody Jil Sander. W roku 1975 w Paryżu, artystka po raz pierwszy zaprezentowała swoją kolekcję.

Brand Jil Sander, kojarzy się dziś przede wszystkim z modą w stylu minimalistycznym na najwyższym, światowym poziome, luksusem, smakiem i elegancją, jednak Jil Sander to również perfumy, dla mężczyzn i kobiet.

Perfumy cieszą się popularnością na całym świecie, a wśród najważniejszych zapachów tej projektantki , znajduje się Jil Sander Pure. Znana i ceniona jest również linia Jil Sander Sun o zapachy piżma i ambry.
a

pol_pl_Jil-Sander-Pure-30ml-W-Woda-toaletowa-2396_1

Jil Sander Pure 30ml. Woda toaletowa / 95,30 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.