Bentley for Men

Bentley to marka, która poszła śladami Mercedesa, Bugatti czy Jaguara. Nie mamy tu jednak na myśli marki samochodu, ale właśnie perfumy. W 2013 roku bowiem, Bentley zadebiutował na rynku perfum duetem męskich zapachów Bentley For Men oraz Bentley For Men Intense.

Inspiracją dla marki, stał się luksus i piękno legendarnych i znanych wszystkim samochodów Bentley. Nic dziwnego, że zapachy szybko odniosły sukces. Ich sekret tkwi w świeżości i wyczuwalnej nucie orientu, kojarzącymi się z dynamiką i niezwykłą elegancją. Mężczyźni, którzy pachną zapachami Bentley, są pewni siebie i żądni przygód.
 

Bentley For Men

Bentley For Men to zapach orientalno – przyprawowy, wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Flakon tych perfum, przywołuje na myśl eleganckie i symetryczne kształty kultowej limuzyny Bentley.

W samej kompozycji, znajdziemy najszlachetniejsze surowce perfumeryjne. Bentley For Men to woda toaletowa o orientalnym charakterze, wzbogaconym nutami czarnego pieprzu, bergamotki, cynamonu, rumu, skóry, cedru i paczuli.

Z całą pewnością można powiedzieć, że perfumy dorównały marce samochodów Bentley.
 

pol_pl_Bentley-Bentley-for-Men-100ml-M-Woda-toaletowa-34709_1

Bentley for Men – Woda toaletowa / 123,80 zł


 

Nuty głowy:

czarny pieprz, bergamotka, liść laurowy

Nuty serca:

cynamon, rum, szałwia

Nuty podstawy:

skóra, cedr, paczula

 

Bentley For Men Intense

Kolejny, kultowy zapach od Bentley to perfumy, które dodają sporą dawkę pewności siebie i wyrafinowania. Intense jest rozwinięciem Bentley For Men, zaskakuje dodatkiem afrykańskiego geranium, kadzidła i labdanum. To one sprawiają, że won staje się gęstsza, głębsza, cieplejsza i jeszcze bardziej otulająca.

Intense doskonale eksponują męską, twardą osobowość, a zapach stanowi ucieleśnienie odwagi i dystansu do świata.

Bentley For Men Intense czaruje nas esencją bergamotki, liścia laurowego i pikantnego pieprzu. Nuty serca skrywają rozgrzewające drzewo, szałwię i rum, znany już z zapachu Bentley For Men. Podstawa zapachu zawiera nuty benzoinu, mistycznego kadzidła, skóry i cedru.

Intense będzie doskonałą propozycją dla mężczyzn nowoczesnych, dynamicznych, którzy twardo stąpają po ziemi i wiedzą, czego chcą. Intense to synonim pewności siebie i luksusu. To zapach gentlemana.

Podobnie jak Bentley For Men, tak i ten zapach został stworzony przez Nathalie Lorson.
 

pol_pl_Bentley-Bentley-for-Men-Intense-100ml-M-Woda-perfumowana-34685_1

Bentley For Men Intense / 137,30 zł


 

Nuty głowy:

czarny pieprz, bergamotka, liść laurowy

Nuty serca:

cynamon, rum, szałwia, geranium

Nuty podstawy:

skóra, cedr, paczula, kadzidło

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.