Wakacyjny zapach dla niej i dla niego

Gdy robi się cieplej, lubimy się otaczać zapachami świeżymi, cytrusowymi, lekkimi. Do takich zapachów należą Guess Girl Summer oraz Azzaro Pour Homme Summer Edition. Idealna z nich para!
 

Kobieca ona

Guess Girl Summer to juz trzeci zapach z kolekcji Guess Girl. Powstał z  myślą o kobietach młodych, energicznych, pełnych życia. Kompozycja zapowiada słoneczne, ciepłe dni, zwiastujące emocje i dobrą zabawę.

Charakterystyczny flakon, nawiazuje do zapachów z linii Guess Girl. Przybiera ciepły, żółty kolor, który kojarzy nam się z energią i radością letniego słońca.

Woda toaletowa wydana została w roku 2014. Zapach czaruje nas nutą neroli, soczystą pomarańczą, słodką mandarynką, delikatną różą, lilią wodną i orchideą.

 

pol_pl_Guess-Girl-Summer-50ml-W-Woda-toaletowa-38698_1

Guess Girl Summer / 55,60 zł

 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy:

neroli, bergamotka, pomarańcza, mandarynka

Nuty serca:

róża, kwiat pomarańczy, lilia wodna,

Nuty podstawy:

orchidea, piżmo, drzewo tekowe

 

 

Męski on

Azzaro Pour Homme Summer Edition to woda toaletowa stworzona z myślą o pewnych siebie, ambitnych mężczyznach, którzy z odwagą sięgają po to, czego pragną. To kompozycja idealnie pasująca do tych mężczyzn, dla których uwodzenie i miłość to nieodłączny element rzeczywistości. Sam zapach stanowi źródło prawdziwej radości, energii i inspiracji.

Wolność i swoboda – estetyczny flakon, w którym kryje się letni zapach od Azzaro, przywodzi na myśl słoneczną beztroskę i spełnianie marzeń. Azzaro zostawia po sobie dobre wrażenie i sprawia, że sięgniesz po… więcej!

Zapach kryje w sobie połączenie korzennych nut zapachowych z kontrastującym aromatem świeżej cytryny, lawendy, mchu i fasoli tonka.
 

pol_pl_Azzaro-Pour-Homme-Summer-Edition-2013-100ml-M-Woda-toaletowa-54793_1

Azzaro Pour Homme Summer Edition / 74,30 zł


 
Nuty zapachowe:

Nuta głowy:

cynamon, kolendra, kardamon

Nuta serca:

fasola tonka, benzoina, czystek, wanilia

Nuta podstaw:

cytryna, lawenda, mech dębowy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.