Męski zapach: Burberry Touch Men

Każdy mężczyzna chce pachnieć uwodzicielsko i subtelnie uwodzić wyrazistą nutą zapachową. Aby codziennie odznaczać się wyjątkową świeżością i niebanalnym zapachem, powinien sięgać po najlepsze perfumy, które pomogą mu wyróżnić się spośród tłumu.

Propozycją, która spodoba się prawdziwym mężczyznom jest wyjątkowa woda toaletowa Burberry Touch Men. To właśnie dzięki niej nabierze pewności i zyska orzeźwienie, jakiego nie zapewni mu żaden inny zapach.
 

Wyjątkowa kompozycja zapachów dla wyjątkowych mężczyzn

Perfum, dedykowanych mężczyznom, jest naprawdę wiele. Mimo wszystko, trudno znaleźć kompozycję zapachową, która z jednej strony nie narzucałaby się swoją intensywnością, a z drugiej wyraziście podkreślała męski charakter. Tymczasem woda toaletowa Burberry Touch Men łączy w sobie rozmaite aromaty, które świetnie się uzupełniają, realizując potrzeby najbardziej wymagających Panów. Delikatną słodycz zapewnia dodatek mandarynki, który wspaniale koresponduje z kwiatową nutą oraz mocniejszymi, drzewnymi aromatami.

Burberry Touch Men na pewno zwrócą uwagę w towarzystwie, roztaczając wokół niepowtarzalny zapach. Skutecznie orzeźwiają, a zarazem działają kojąco na podrażnione nerwy. Doskonale wyważony bukiet pozwala zaistnieć w tłumie i pokazać się z jak najlepszej strony. Perfumy są idealne dla silnych, zdecydowanych mężczyzn, bez względu na to, jaki styl preferują.

Ich woń doskonale połączy się z luźnym strojem wiecznych chłopców, jak i z klasycznym garniturem poważnych Panów.
 

pol_pl_Burberry-Touch-Men-100ml-M-Woda-toaletowa-Tester-5881_1

Burberry Touch Men / 93,20 zł


 

Linia głowy:

Fiołek, mandarynka, biały pieprz

 

Linia serca:

Białe piżmo, bób tonka, gałka muszkatołowa

 

Linia podstawy:

Drzewo cedrowe, mech, wetiwer

 

Kwiecisty aromat z ostrzejszą nuta, która doda każdemu męskiego charakteru

Na plan pierwszy w wodzie toaletowej Burberry Touch Men wysuwa się fiołek, nadający zapachowi lekkości, podkreślonej dodatkowo przez orzeźwiającą woń mandarynki, która nie pozwala, by woń stała się zbyt ciężka lub dusząca.

Za ostrzejsze tony, tak charakterystyczne w męskich zapachach, odpowiadają białe piżmo i gałka muszkatołowa, która dodatkowo nada mu wyjątkowego, lekko korzennego aromatu. Za orzeźwienie odpowiadają tutaj także zapachy leśne – wspaniała, aksamitna woń drzewa cedrowego i mchu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz