Nowość perfumerii – Jaguar Pace

Jaguar – szybkie i luksusowe samochody. To skojarzenie jako pierwsze przychodzi nam na myśl, wymawiając nazwę tej marki. Jedna Jaguar to również perfumy, które w niczym nie ustępują produkowanym przez tę firmę samochodom. Perfumy Jaguar są drapieżne, wyraziste i luksusowe. Nic dziwnego, w końcu wybierają je mężczyźni pewni tego, czego chcą, konsekwentni i pełni tajemnicy.
 

Marka Jaguar

Firmę samochodową Jaguar, założono w  roku 1992 w Wielkiej Brytanii, jednak nazwę Jaguar wdrożono dopiero w 1945 roku. Twórcy Jaguara rozpoczęli produkcję sportowych samochodów, które z upływem lat stawały się coraz bardziej luksusowe. Również i dziś, Jaguary znajdują się w posiadaniu wielu gwiazd i znanych osobistości.

Pierwsze perfumy sygnowane marką Jaguar, pojawiły się na rynku w roku 1986. Nacechowane oryginalnością, mocą i luksusem, szybko podbiły serca mężczyzn, ale i kobiet. W końcu Jaguar, to również oryginalne serie zapachowe dla pań.

 

Jaguar Pace – pewność siebie, klasa oryginalność

Perfumy Jaguar Pace, zostały wydane w roku 2016. Jego twórcami są Alexandra Monet i Philippe Romano. Twórcy postawili na zapach aromatyczny, tajemniczy i kuszący.

Zapach Jaguar Pace dedykowany jest mężczyznom silnym i pewnym siebie, ale również takim, którzy chcą nabrać odwagi i brać z życia pełnymi garściami. Jaguar udowadnia, że tak jak i to niezwykle szybkie i drapieżne zwierzę, tak i Ty dzięki jednej decyzji, wykonaniu jednego, ważnego skoku możesz osiągnąć to, czego pragniesz, jednocześnie czując prawdziwą wolność.

Twórcom Jaguar Pace przyświecało stworzenie zapachu pełnego odwagi, wolności i niezależności. Ta oryginalna, nieco surowa butelka perfum z zaznaczonym u dołu oryginalnym wzorem, przypomina o niezwyklej sile testosteronu, ukrytej w tym flakonie. Gdy odkryjesz zapach Jaguar Pace, będziesz mógł pozwolić sobie na wszystko i sięgać po to, co na pierwszy rzut oka nierealnie!

 

unnamed

Jaguar Pace / 106,10 zł

 

Nuty głowy:

zielone jabłko, czarny pieprz, rozmaryn

Nuty serca:

kaszmir, irys, lawenda

Nuty podstawy:

bursztyn, paczula, mech
 
Nuty głowy skrywają w sobie tajemniczość i pikanterię czarnego pieprzu i rozmarynu, a także słodycz zielonego jabłka. Pikantny czarny pieprz połączony z zielonym jabłkiem, wyzwala intensywne doznania, w którym delikatność łączy się ze stanowczością.

Nuty serca to irys, lawenda i kaszmir. Doskonale łagodzą one pierwsze uderzenie czarnego pieprzu i wyzwalają ukrytą w każdym mężczyźnie łagodność, opiekuńczość i często skrywane emocje. Nuta bazy odkrywają przed nami mech, paczulę i ambrę, prawdziwą głębię zapachu Jaguar Pace.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.