Zmywacze do paznokci do 20 zł 

Dłonie kobiety są jej wizytówką, dlatego też tak wiele z nas przykłada do ich wyglądu bardzo dużą wagę. Ważna jest nie tylko odpowiednio zadbana i nawilżona skóra, ale również wygląd paznokci. To, w jaki sposób się prezentują mówi wiele o ich właścicielce.

Te wypielęgnowane oraz pomalowane stanowią kwintesencję kobiecości oraz elegancji, dlatego też wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pomalowanych paznokci.

 

Gdy trzeba zmyć lakier…

Wybór odpowiedniego lakieru nie jest prosty. Musi on nie tylko wpasowywać się w nasze gusta pod kątem kolorystycznym ale powinien być również trwały, tak by uniknąć przedwczesnego odpryskiwania, tworzącego nieestetyczny widok.

Jednak niezależnie od tego, jak długo będzie on trzymał się na paznokciach, przychodzi taka chwila, w której musimy się go pozbyć. W takich sytuacjach wiele kobiet staje przed dylematem wyboru odpowiedniego zmywacza.

Powinien być on nie tylko wysoce skuteczny, ale również bezpieczny dla płytki paznokcia. Dobrze, gdyby cena zmywacza nie przekraczała także 20 złotych. Takie modele, skuteczne i w atrakcyjnej cenie, znajdziecie w naszej internetowej perfumerii.
 

astor-nail-polish-remover-express-zmywacz-do-paznokci-pro-zeny-100-ml-180598

ASTOR NAIL POLISH REMOVER EXPRESS / 7,83 zł / Łagodny zmywacz do paznokci przeznaczony do wszystkich rodzajów paznokci, również wrażliwych i kruchych. Szybko i skutecznie usuwa pozostałości lakiery. Skuteczny i łatwy w użyciu. Zmywacz ma przyjemny zapach!

 

Znaczna część zmywaczy do 20 zł, spełnia wyłącznie swoją podstawową funkcję, jaką jest pozbycie się lakieru z paznokci, jednak warto wiedzieć, że dobry zmywacz to taki, który nie tylko rozpuszcza emalię, ale również pełni funkcję pielęgnujące.

Podstawową kwestią podczas jego zakupu jest fakt, by zmywacz nie posiadał w swoim składzie szkodliwego acetonu. Jest to substancja cechująca się charakterystycznym, nieprzyjemnym zapachem, drażniącym ludzki nos. Jego wpływ na płytkę paznokcia jest niekorzystny, głównie za sprawą jego odwadniania, które może prowadzić do łamliwości oraz rozdwajania się.
 

Zmywacz dopasowany do Twoich paznokci

Dlatego też dobrym rozwiązaniem będzie wybór zmywacza dostosowanego do rodzaju paznokci danej osoby. Jedną z często wybieranych opcji jest preparat wzbogacony o ekstrakt z moreli lub też z dodatkiem keratyny i rumianku.

W przypadku posiadania cienkich i łamliwych paznokci zalecane jest nabycie zmywacza, w którego skład wchodzi witamina B5, witamina E oraz ekstrakt z pszenicy.
 

dermacol-express-zmywacz-do-paznokci-pro-zeny-120-ml-75201

DERMACOL EXPRESS / 9,10 zł / Ekspresowy zmywacz do paznokci. Zawiera delikatny skład, m.in. olej migdałowy, który jest łagodny dla paznokci, płytki i skórek wokół nich. Szybko, łatwo i dokładnie usuwa lakier z płytki paznokcia. Odżywia paznokcie i zapobiega ich przesuszaniu.

 

Co równie ważne, preparaty te dostępne są za niewielkie pieniądze, ponieważ znaczną część z nich można dostać już za 20 złotych. Więcej zmywaczy do paznokci z internetowej perfumerii, znajdziecie tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.