Odżywki do paznokci Sally Hansen

Każda kobieta chce mieć piękne i zadbane dłonie, bo to właśnie one są wizytówką kobiecości. Nie ma nic gorszego niż brzydkie, narastające na płytkę skórki, łamliwe i rozdwajające się paznokcie oraz najgorsze zło, czyli nawyk obgryzania. Aby poprawić kondycję paznokcia, można skorzystać z profesjonalnych zabiegów, ale nie zawsze mamy na to chęci i sposobność.

By zadbać o zdrową i mocną strukturę płytki paznokcia nie obędzie się bez dobrych suplementów, które poradzą sobie z brakami witamin od wewnątrz, ale co zrobić, by poprawić kondycję paznokci bez konieczności umawiania się na wizytę u kosmetyczki? Najlepszy sposobem jest zaopatrzenie się w profesjonalne kosmetyki.
 

Odżywki Sally Hansen

Produkty sygnowane marką Sally Hansen są przeznaczone do pielęgnacji paznokci u rąk i stóp. Kosmetyki te, pomogą nam zawalczyć o piękne, zdrowie i mocne paznokcie. Dzięki nim, możemy wzmocnić płytkę, zapobiec jej rozdwajaniu i zmniejszyć łamliwość.
 

Na łatwe usunięcie skórek

Narastające na płytkę skórki są nieestetyczne, ale i irytujące. Odżywka do paznokci Sally Hansen Instant Cuticle Remover to skuteczny sposób na to, by zmiękczyć ich strukturę. Buteleczka oraz budowa pędzelka, pozwalają na łatwą i szybką aplikacje. Konsystencja odżywki, przypomina nieco żel. Wystarczy kilka lub kilkanaście sekund by skórki stały się miękkie i łatwe do usunięcia.
 

sally-hansen-instant-cuticle-remover-pielegnacja-paznokci-dla-kobiet-29-5-ml-186303

SALLY HANSEN INSTANT CUTICLE REMOVER / 15,56 zł

 

Na rozdwajające się i łamliwe paznokcie

Kiedy paznokcie są podatne na rozdwojenie i łamliwość, to niestety nie jesteśmy w stanie ich odpowiednio długo zapuszczać, by nabrały ładnego kształtu i dobrze prezentowały się z kolorowym lakierem. Niektóre Panie mają ten komfort i ich płytka jest na tyle duża, że nawet czerwony lakier prezentuje się dobrze.

W przypadku Pań z małą płytką paznokcia konieczne jest by miały choćby kilka milimetrów długości, bo inaczej efekt kolorowego lakieru wygląda… śmiesznie. Seria odżywek do paznokci Sally Hansen Miracle to połączenie bogatych właściwości odżywczych, które pielęgnują i wzmacniają paznokcie.
 

sally-hansen-double-duty-strengthening-base-top-coat-pielegnacja-paznokci-dla-kobiet-13-3-ml-185112

SALLY HANSEN DOUBLE DUTY STRENGTHENING BASE & TOP COAT / 9,84 zł

 

Na wzmocnienie płytki

Charakterystyczne buteleczki odżywek do paznokci Sally Hansen potrafią zdziałać cuda. Niebieska Miracle Cure to fenomen we wzmocnieniu płytki. Producent deklaruje, że wystarczą 3 dni by na płytce paznokcia, zauważyć wyraźną poprawę. Dzięki przezroczystej barwie z powodzeniem można używać odżywki jako bazę pod lakier.
 

sally-hansen-miracle-cure-pielegnacja-paznokci-dla-kobiet-13-3-ml-186299

SALLY HANSEN MIRACLE CURE / 20,9 3zł

 

Podobnie w przypadku złotej serii Nailgrowth Miracle, która przyspiesza porost paznokci aż do 30% w 5 dni. Wartości te są umowne, aczkolwiek odżywki do paznokci Sally Hansen są tak skoncentrowane i bogate w wartości pielęgnacyjne i odżywcze, by maksymalnie dbać o wzmocnienie płytki. Im zdrowsza i odpowiednio wzmocniona płytka, tym paznokcie chętniej rosną i lepiej się prezentują.
 

sally-hansen-nailgrowth-miracle-pielegnacja-paznokci-dla-kobiet-13-3-ml-186319

SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE / 20,82 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.