Kosmetyki Nivea dla dzieci

Kosmetyki dla dzieci są delikatne, wolne od szkodliwych barwników i innych substancji, a więc specjalnie przeznaczone i stworzone dla ich gładkiej i często wrażliwej skóry. Przyjrzyjmy się, jakie kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci, oferuje Nivea.
 

Nivea Baby Pure&Sensitive

Chusteczki oczyszczające dla delikatnej skóry dziecka. W opakowaniu znajdują się 63 sztuki. Bardzo delikatnie oczyszczają skórę dziecka, dbają o zachowanie naturalnej bariery ochronnej. Receptura oparta jest na nieskazitelnie czystej wodzie oraz bardzo łagodnym wyciągu z aloesu. W ich składzie nie znajdują się parabeny, alkohol ani oleje syntetyczne.
 

nivea-baby-pure-sensitive-chusteczki-oczyszczajace-63-szt-204811

NIVEA BABY PURE & SENSITIVE / 8,60 zł

 

Nivea Baby Soft Shampoo&Bath

Szampon i pianka do kąpieli dla dzieci powyżej 1 miesiąca życia o pojemności 500 ml. Formuła z rumiankiem nie powoduje podrażnień, szczypania oczu, dobrze rozprowadza się po włosach i skórze dziecka. Włosy są pachnące i zadbane.

Szampon i pianka 2w1 powstały przy współpracy dermatologów oraz pediatrów, zostały też przebadane okulistycznie, aby produktu tego mogły używać dzieci mające wrażliwe oczy. Produkt nie zawiera alkoholu, barwników ani mydła. PH jest neutralne dla skóry.
 

nivea-baby-soft-shampoo-bath-szampon-do-wlosow-500-ml-159559

NIVEA BABY SOFT SHAMPOO & BATH / 18.71 zł


 

Nivea Baby Soft Cream

Krem nawilżający do twarzy i ciała o pojemności 200 ml. Przeznaczony jest od pierwszych dni życia, dla dzieci i niemowląt. Jego receptura zawiera wyciąg z nagietka, przez co bariera ochronna skóry jest wzmocniona i bardzo dobrze nawilżona przez 24 h.

Szybko się wchłania, ma lekką konsystencję. Przed użyciem należy rozgrzać niedużą ilość kremu w dłoniach i delikatnie rozprowadzić po ciele dziecka. Skuteczność produktu została potwierdzona klinicznie i dermatologicznie, nie zawiera alkoholu, barwników ani parabenów.
 

nivea-baby-soft-cream-krem-do-twarzy-na-dzien-200-ml-203098

NIVEA BABY SOFT CREAM / 10,36 zł


 

Nivea Baby

Mleczko do ciała o pojemności 500 ml. Można je stosować od pierwszych dni życia. Jego formuła oparta jest na wyciągu z aloesu. Długotrwale nawilża, chroni skórę. Szybko się wchłania i zapewnia jej zdrowy wygląd. U noworodków należy je stosować maksymalnie raz dziennie i nie rozprowadzać na uszkodzonej skórze. Mleczko nie zawiera alkoholu, parabenów i barwników.
 

Nivea Baby Wind&Weather Cream

Ochronny krem do twarzy dla dzieci o pojemności 50 ml. Jest to krem przeznaczony na każdą pogodę, aby chronił wrażliwą skórę dziecka przed działaniem czynników atmosferycznych. Jego receptura złożona jest z pantenolu i wyciągu z nagietka. Nie zawiera wody ani innych substancji, takich jak alkohol, konserwanty czy barwniki. Można go stosować od pierwszych dni życia.
 

nivea-baby-wind-weather-cream-krem-do-twarzy-na-dzien-50-ml-159429

NIVEA BABY WIND & WEATHER CREAM / 13,76 zł


 
Produkty Nivea posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Zawierają kojące, bezpieczne dla malucha składniki. Pamiętajmy, aby kosmetyki dobierać odpowiednio do wieku dziecka, czytać ich skład i sprawdzać rekomendacje jednostek badawczo-rozwojowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.