Zapach jesieni: Calvin Klein Euphoria Gold

Calvin Klein zna i rozumie potrzeby swoich odbiorców. Jeden z najpopularniejszych domów mody powstał w 1968 roku. Początkowo zajmowano się tylko projektowaniem strojów damskich, jednakże z czasem działalność została rozszerzona o ubrania dla mężczyzn, kosmetyki i wreszcie perfumy. Elegancja i ponadczasowość zaprowadziły dom mody na sam szczyt.

Jako pierwszy dom mody, Calvin Klein stworzył zapach uniwersalny dla kobiet i mężczyzn, łącząc aromatyczne piżmo z drewnem sandałowym i jałowcem. Calvin Klein tworząc swoje zapachy kieruje je zawsze dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą, a zapach ma im towarzyszyć na tej ścieżce.

Perfumy sygnowane marką domu mody CK to doskonały wybór dla osób szukających uniwersalnych zapachów na każdą okazję, które poprzez niecodzienne kompozycje połączą elementy orzeźwienia i zmysłowości, dając nowoczesne i intrygujące nuty.
 

Calvin Klein Euphoria Gold Men

Calvin Klein Euphoria Gold Men to kompozycja, która sprosta oczekiwaniom eleganckiego, pewnego siebie i przede wszystkim wyrafinowanego mężczyzny. Zapach początkowo wydaje się być bardzo delikatny.

Dzięki użyciu ekstraktu z imbiru i połączenia cytryny, która w dalszych etapach emanuje słodkim miodem. Kompozycja już na wstępie wydaje się być pełna niespodzianek. Calvin Klein Euphoria Gold Men w nucie głowy skupia się na imbirze i cytrynie, następnie przybiera nutę serca, gdzie dominują, słodki miód, cynamon oraz bazylia. W nucie podstawy zadbano o aromaty ambry, paczuli i wanilii.
 

calvin-klein-euphoria-gold-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-204372

CALVIN KLEIN EUPHORIA GOLD, woda toaletowa / 172,34 zł

 

Euphoria Gold Men – na spotkanie biznesowe, na lunch z przyjaciółmi

Zapachy Calvina Kleina to świetny przykład na to, że aktywny mężczyzna może znaleźć idealne perfumy dla siebie. Euphoria Gold Men poprzez swoją delikatność sprawdzi się na spotkaniu biznesowym, podczas lunchu z przyjaciółmi, jak i w czasie wieczoru spędzanego u boku eleganckiej kobiety.

Z pewnością jest to zapach, który dopełnia mężczyznę i jego męskość. Nowoczesna klasyka otulona w minimalistyczny flakon to kompozycja, która uwiedzie niejedną kobietę. Pożądanie, zmysłowość, a zarazem chęć poddania się wolności i braku ograniczeń, to słowa, które określają zapach Euphoria Gold Men. Wyraźne nuty orientu ocieplone cedrem  sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym.

Mężczyźni, podobnie jak kobiety pragną być zauważeni i docenieni. Zapach Euphoria Gold Men stworzony przez Calvina Kleina ma za zadanie podkreślić męską charyzmę. To nie sposób by stać się odważnym i pewnym siebie mężczyzną, to sposób by wydobyć z siebie pokłady elegancji i spontaniczności, która drzemie w skórze każdego, prawdziwego faceta. Wonie słodko-korzenne mają służyć do podkreślenia naturalnego wdzięku i zmysłowości, która jest obecna w mężczyźnie pewnym siebie i wyrafinowanym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz