Kobiece Versace Eros

Versace to jedna z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych marek. Wśród projektantów i kreatorów mody zajmuje czołowe miejsce. Charakterystyczne kreacje o ekscentrycznym kroju, które odzwierciedlają nowoczesne spojrzenie i połączenie mody i sztuki, spersonalizowane ubrania, które szczególnie na początku działalności Gianniego Versace stały się ikoną doskonałości, innowacyjności i nietuzinkowości.

Pomimo upływu lat marka wciąż oddaje się odważnym i nieszablonowym wytworom, które stały się symbolem ponadczasowego luksusu. Początkowo projekty włoskiej marki były związane z ubraniami, stopniowo kiedy Versace zdobył uznanie na światowych salonach, rozszerzył swoją działalność o kompozycje niesamowitych perfum dla kobiet i mężczyzn.
 

Versace Eros Pour Femme

Perfumy powinny być wyjątkowo spójne z charakterem i naszym uosobieniem. Versace Eros Pour Femme to propozycja o niesamowicie zmysłowym i kuszącym zapachem dla kobiet, które cenią swój seksapil i potrafią nim emanować. Prawdziwa, namiętna miłość – to pierwsze skojarzenie po zapoznaniu się z perfumami. Eros spełni oczekiwania kobiet świadomych siebie i swojego piękna. Odważnych i pełnych energii, które chcą uwieść i wiedzą jak to zrobić.

Perfumy Versace to słodki, zmysłowy, kwiatowy zapach, który tak jak prawdziwa kobieta jest tajemniczy i niejednoznaczny. Podobnie jak w przypadku zapachu dla mężczyzn, tutaj również dominuje siła i nawiązanie do greckiej bogini piękna, kobiecości i zmysłowości.

versace-eros-pour-femme-woda-perfumowana-dla-kobiet-100-ml-133750

Pokochaj sycylijską cytrynę, oczaruj się bergamotą

Versace Eros Pour Femme to kwiatowa kompozycja, gdzie głównymi składnikami są: sycylijska cytryna i bergamota. Niestandardowe połączenie daje niesamowity efekt. Kobiety używające perfum od znanego włoskiego projektanta, wraz ze zmieniającym się zapachem będą podążać za zmysłowymi nutami. Cytryna nadaje wyrazistego zapachu pełnego orzeźwienia i świeżości, natomiast bergamota w połączeniu z jaśminem to wyrazisty zmysłowy i ciepły zapach. Nuty bezpośrednio łączą się z piżmem co wpływa na aromat zapachu. Połączenie korzennych i orzeźwiających przypraw nadaje perfumom wyjątkowo tajemniczego charakteru, dzięki czemu Versace Eros Pour Femme emanują kobiecym stylem.

Perfumy z serii Eros Pour miały być kwintesencją uwodzenia i siły. Oszałamiająco delikatny, kobiecy, tajemniczy zapach nadaje kobiecie wyjątkowego wdzięku. Versace komponuje swoje zapachy w taki sposób by niezależnie od sytuacji czuć się luksusowo i pięknie. Flakon Eros Pour Femme nawiązuje także do elegancji, klasyki i namiętności. Front wykonano z pozłacanego materiału, a symbolikę zaczerpnięto z greckiego mitu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz