Lumene Men – zestaw dla Niego

Współczesny mężczyzna dba o siebie, jednak Panowie często potrzebują porady w zakresie doboru kosmetyków do rodzaju skóry i realnych potrzeb. Wszak odpowiedni antyperspirant czy żel do mycia twarzy, to tylko kropla w morzu potrzeb. W odpowiedzi na dylematy współczesnych mężczyzn powstała seria Lumene Men, która zapewnia kompleksową ochronę i nawilżenie skóry.
 

Seria kosmetyków Lumene, czyli ochrona wprost z Arktyki

Lumene – nazwa tej serii kosmetyków nawiązuje do znajdującego się w Finlandii jeziora. To właśnie klimat i przyroda arktycznej Laponii stały się inspiracją do stworzenia naturalnej linii kosmetyków dla prawdziwych mężczyzn.

Podstawowym składnikiem antyperspirantów, kremów i żeli jest rosnący dziko sęk arktyczny, który jest bogatym źródłem antyoksydantów. Wyciąg z tego drzewa iglastego działa nawilżająco, odświeżająco oraz rewitalizująco. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry oraz nadaje jej gładkości i sprężystość.

Podstawą sukcesu marki jest minimalizm oraz korzystanie z naturalnych i sprawdzonych składników, które działają, a przy tym nie zawierają parabenów i nie uczulają.
 

Ochrona przez całą dobę, czyli antyperspiranty od Lumene

Skuteczny i długotrwały antyperspirant to podstawa w kosmetyczce każdego mężczyzny. Marka proponuje dwie główne linie produktów: Lumene Men Activate oraz Lumene Men Motivate, które różnią się zapachem i jego intensywnością.

Oba doskonale przeciwdziałają nadmiernemu wydzielaniu potu, a jednocześnie zapewniają świeżość przez cały dzień. Nie podrażniają i nie uczulają, nie wysuszają skóry. Antyperspiranty są oparte na składnikach wprost z natury i całkowicie pozbawione alkoholu i szkodliwych substancji. Dzięki nowej formule, kosmetyki szybko się wchłaniają, przez co nie brudzą ubrań i nie pozostawiają białych śladów.
 

Ratunek dla skóry – balsam i krem od Lumene Men

Po goleniu skóra jest wrażliwa i bardziej narażona na uszkodzenia. Ulgę przynosi Lumene Men Cooling, czyli łagodzący i nawilżający balsam po goleniu, który dogłębnie wnika w cerę i wzmacnia ją od środka. Męska skóra nieustannie narażona jest też na ciężkie warunki atmosferyczne, kurz oraz wysuszenie. Celem kremu Lumene Men Energizing 24H jest budowa i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej cery, przy jej jednoczesnym nawilżeniu oraz zmatowieniu. Taki efekt możliwy jest do osiągnięcia dzięki nowatorskiej formule składającej się z naturalnych składników aż w 85%.

Świetny żel, balsam po goleniu oraz krem i antyperspirant to zestaw, bez którego dbający o siebie mężczyzna nie może się obejść. Niekiedy potrzeba niewiele, by wyglądać świeżo i dobrze.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.