Fiesta Carioca Escada – kwiatowa elegancja i owocowa lekkość

Escada to niemiecka marka, która znana jest z kolekcji zapachów świeżych i niezwykle radosnych. Marka zapoczątkowała swoją działalność w 1976 roku, a pierwszy zapach powstał ponad 25 lat temu. Zapachy Escada znane są z luksusu i charyzmy.
 

Fiesta Carioca – zapach, który zapamiętasz!

Escada w swojej ofercie proponuje nam zapachy z linii dla kobiet i mężczyzn. Nieprzeciętne połączenia aromatów oraz wyjątkowe i gustowne flakony tworzą historię, w której każdy z nas ma ochotę się zanurzyć.

Niezależnie od tego czy wybieramy tradycyjne nuty zapachowe czy też decydujemy się na coś nowego, zapachy Escada nigdy nas nie zawiodą, perfumy Fiesta Carioca to doskonały przykład na to, że w kolorowej buteleczce można zamknąć niepohamowaną niczym radość, która będzie nam towarzyszyć każdego dnia!

Fiesta Carioca Escada to perfumy pochodzące z letniej edycji, które od pierwszego wejrzenia mają kojarzyć się z wakacjami, przygodami i słoneczną pogodą. Kolorowa butelka nawiązuje do beztroskich chwil, które towarzyszą niezapomnianym przygodom wakacyjnym.
 

escada-fiesta-carioca-woda-toaletowa-dla-kobiet-50-ml-173484

ESCADA FIESTA CARIOCA. Woda toaletowa . 114,23 zł


 
Typowo letni zapach nadaje świeżości i orzeźwienia. Carioca utrzymuje się na ciele przez kilka godzin, stopniowo uwalniając nieprzeciętne nuty zapachowe, wprawiające każdego w wyjątkowo radosny nastrój.
 

Poczuj energię, posmakuj słodyczy

Energiczna kompozycja zapachowa Escada Fiesta Carioca to połączenie słodyczy owocowej i kwiatowej. W nucie głowy pojawiają się wyraziste i egzotyczne owoce marakui i maliny, którym towarzyszy aromat liści fiołka. Serce to dominacja aromatycznej passiflory kwiatu pomarańczy i delikatnego jaśminu.

Baza zapachu letniej Escady składa się ze zmysłowego i ponadczasowego piżma oraz cedru. Dzięki użyciu tak świeżych i wyrazistych aromatów zapach jest symfonią pełną namiętności.

Perfumy Escada Fiesta Carioca to zmysłowość i delikatność, która zachwyca swoim nietuzinkowym połączeniem i może towarzyszyć nam przez cały rok!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.