Hermes Terre D’Hermes

Perfumy Terre d’Hermes to jeden z najsłynniejszych męskich zapachów. Ta zaprojektowana w 2006 roku przez Jean-Claude’a Ellenę kompozycja natychmiast stała się ogromnym sukcesem, który zaskoczył nawet samych jego twórców. Dlaczego te niebanalne i interesujące perfumy do dziś cieszą się taką popularnością?
 

Zapach łączący niebo i ziemię

Perfumy Terre d’Hermes to oryginalna kompozycja, która skierowana jest do mężczyzn twardo stąpających po ziemi, ale jednocześnie dla tych, którym zdarza się trzymać głowę w chmurach. Kompozycja ta podbiła zarówno serca znawców perfum niszowych, jak i miłośników po prostu pięknych zapachów.

Terre d’ Hermes to perfumy, które łączą w sobie z pozoru przeciwstawne elementy, które zestawione razem tworzą kompozycję niemal doskonałą. Nie jest to zapach łatwy, nieco kontrowersyjny, ale jednocześnie bardzo klasyczny i elegancki. Doskonale sprawdzi się zarówno jako perfumy na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia i profesjonalne spotkania biznesowe.

Całość zamknięta jest w minimalistycznym, szklanym i przezroczystym flakonie, który doskonale oddaje charakter kompozycji.
 

hermes-terre-d-hermes-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-158289

HERMES TERRE D´HERMES. Woda toaletowa dla mężczyzn / 260,36 zł

Jak pachnie Terre d’Hermes?

Zapach Terre d’Hermes to niezwykle trwały, czysty, przejrzysty, a wręcz minimalistyczny zapach. Mimo ograniczonej liczby składników dobrane zostały tak, że tworzą kompozycję niemal idealną, która podbije serce każdego pewnego siebie, eleganckiego i zmysłowego mężczyzny.

Pierwsze spotkanie z perfumami Hermes otwierają cytrusowe nuty pomarańczy i gorzkawego grejpfruta w towarzystwie wyrazistego, pikantnego pieprzu, które nie pozwalają nam domyślić się, co czeka nas już za chwilę.

Z czasem charakter kompozycji nieco się zmienia i z nut pieprzowych przechodzimy do drzewnych aromatów wetywerii, paczuli i cedru, które wraz z nutami geranium tworzą specyficzną ziemistość. Odrobina charakterystycznej pelargonii, sprawia, że w kompozycji wyczuć możemy także aromaty kwiatowe.
 

Połączenie klasyki i nowoczesności

Perfumy Hermes to klasyka męskich zapachów, doprawiona szczyptą nowoczesności. Idealne połączenie, uzupełniających się nawzajem nut zapachowych tworzy spójną, doskonale zrównoważoną, wbrew pozorom chłodną, a jednocześnie świeżą kompozycję, obok której nie da się przejść obojętnie.

Doskonale dobrane proporcje umiaru, minimalizmu i składników najwyższej jakości tworzą niebanalną kompozycję, która intryguje i przyciąga, jednocześnie nie dominując, pomimo niespotykanej trwałości i głębi.

Nuta głowy

grejpfrut, pomarańcza,

Nuta serca

geranium, czarny i różowy pieprz, pelargonia,

Nuta głębi

paczuli, wetyweria, cedr, benzoes.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz