Nowy zapach perfumerii – Christian Dior Sauvage

Jedna z wielu, a jednak wyjątkowa propozycja męskiego zapachu od Christiana Diora – perfumy Sauvage, już swoją nazwą nawiązują do tradycji i najlepszych perfum tej marki. Ten wydany w 2015 roku zapach to propozycja oryginalna i bardzo szlachetna. Już sam fakt, że twarzą zapachu był sam Johnny Depp, bardzo wiele mówi, o tym, czego powinniśmy się spodziewać, sięgając po te właśnie perfumy. Jaki jest zapach Christian Dior Sauvage?
 

Śmiały i szlachetny

Christian Dior Sauvage już przez samą markę określany jest mianem śmiałego i wyrafinowanego. Jednak nie jest to tylko chwyt marketingowy. Perfumy te charakteryzują się niezwykłą szlachetnością, która kontrastuje z odrobinę dzikim i surowym charakterem tego zapachu.

Najwyższej jakości, skoncentrowane składniki tworzą perfumy pełne kontrastówświeżość łączy się tu z rozgrzanymi nutami drzewnymi, tworząc mieszankę tajemniczą, autentyczną i oryginalną, niczym sam Johnny Depp.

Elegancki i prosty flakon w kształcie walca, w odcieniach szlachetnej czerni oraz granatu i oryginalna nakrętka to wyjątkowy design, który doskonale komponuję się z charakterem zamkniętego w nim zapachu.
 

christian-dior-sauvage-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-10-ml-216061

CHRISTIAN DIOR SAUVAGE. Woda toaletowa dla mężczyzn / 380,98 zł

Nuty zapachowe

Zapach Sauvage został zaprojektowany przez słynnego francuskiego perfumiarza Francois Demachy w 2015 roku. Charakteryzujący się wyjątkową świeżością i szlachetną surowością zapach otwierają kwaskowate, orzeźwiające nuty bergamotki i pikantny aromat pieprzu, który dodaje całej kompozycji nieco ostrości i wyrazistości.

Po kilku chwilach kompozycja rozwija swój wachlarz aromatów, odkrywając przed nami złożone, nieco kwiatowe serce, w którego środku znaleźć można geranium, lawendę, które doskonale uzupełniają egzotyczne paczuli, pieprz syczuański, pieprz różowy i charakterystyczna wetyweria.

Podstawę całej kompozycji stanowią ciepłe drzewne nuty cedru, a także labdanum i ambroksan, które tworzą niespotykaną głębię.
 

Dior Sauvage – dla kogo?

Zapach Dior Sauvage to perfumy skierowane do mężczyzn tajemniczych, pewnych siebie, lubiących zwracać na siebie uwagę. To idealna kompozycja dla panów, którzy lubią zapachy nieoczywiste, nieco surowe, przyciągające swoją autentycznością. Sauvage to zapach uniwersalny i klasyczny, zachwyca wyrazistością i niepowtarzalnym charakterem.

Będzie to doskonały wybór dla wszystkich mężczyzn, którzy dobrze odnajdują się w zapachach klasycznych, i tych którzy nie boją się przyciągać spojrzeń i zwracać na siebie uwagi.

Nuta głowy:

pieprz, kalabryjska bergamotka,

Nuta serca:

lawenda, geranium, elemi, pieprz syczuański, różowy pieprz, wetyweria, paczuli,

Nuta głębi:

ambroksan, labdanum, cedr.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.