Świąteczny prezent dla dziecka

Przedstawiamy kolejny zestaw prezentowych podpowiedzi – tym razem skupiamy się na upominkach, które można podarować dzieciom.

Coraz częściej słyszy się o tym, że dziadkowe i dalsza rodzina rezygnują z zakupu zabawek tłumacząc, że „dziecko ma ich tak dużo, że nie sposób wybrać takich, które będą oryginalne i zaskakujące”.

Jeśli więc jesteście pewni, że najmłodsi członkowie rodu mają zabawek pod dostatkiem, rzeczywiście nie ma sensu kupować kolejnych – zwłaszcza wtedy, gdy nie wiemy, z czego dziecko się ucieszy, a – jak wiemy – w młodym wieku gusta i upodobania zmieniają się bardzo dynamicznie. Warto więc rozważyć taki podarunek, który z jednej strony będzie praktyczny, z drugiej natomiast – będzie odnosił się do rzeczywistości bliskiej wszystkim dzieciom. Dobrym pomysłem są zatem kosmetyki bogate w… „zabawkowe” motywy!
 

Co wywołuje uśmiech na twarzy? Minionki!

Nie ma nic bardziej sympatycznego od Minionków, które czasem się uśmiechają, czasem grymaszą, a czasem wygłupiają. Stworki te są niezwykle sympatyczne i szybko skradły serca wielu dzieci. Nic dziwnego, że sporo pociech nie chce się z Minionkami rozstawać, prosząc rodziców o kubki, kolorowanki, czy zeszyty z ich podobiznami.

Dlaczego więc nie uwzględnić również kosmetyków, które identyfikacją graficzną nawiązują do popularnych animowanych postaci. W naszej ofercie znajdziecie m.in. balsam do ust Minions Lip Balm – niezwykle delikatny, łagodny i bezpieczny, a na dodatek o przyjemnym bananowym zapachu.
 

minions-lip-balm-balsam-do-ust-4-5-g-odcien-banana-111352

MINIONS LIP BALM. Balsam do ust / 16,34 zł


 

Jeśli nie Minionki, to może Peppa?

Przygody Świnki Peppy oraz jej rodziny to absolutny hit wśród dzieci. Jeśli przebywacie w towarzystwie maluchów, z pewnością zauważycie, że Peppa jest… niemal wszędzie. I nie chodzi już tylko o maskotki, czy naklejki, ale o składane domki, gry planszowe, kolorowe książeczki, klocki, a nawet tapety! Warto dorzucić do tego uniwersum drobiazg, który będzie funkcjonalny, a przy tym – będzie miał właściwości lecznicze i pielęgnacyjne. My proponujemy Peppa Pig Peppa Pretty Lipbalm Bracelet – balsam do ochrony ust, który zwłaszcza zimą jest niezwykle potrzebny.
 

peppa-pig-peppa-pretty-lipbalm-bracelet-balsam-do-ust-5-g-212779

PEPPA PIG PEPPA PRETTY LIPBALM BRACELET. Balsam do ust / 15,58 zł


 

Kiedy kąpiel zamienia się w przygodę!

Niektóre dzieci uwielbiają wodę i mogłyby pluskać się w niej godzinami. Inne natomiast nie znoszą kąpieli i konieczne jest zastosowanie wielu sztuczek, aby bez płaczu i oporu weszły do wanny. Jedną z takich sztuczek mogą być akcesoria do kąpieli, które kojarzyć się będą ze światem bajek i komiksów.

Nie ma więc nic lepszego, niż gąbka ze znanym i lubianym superbohaterem, a takim niewątpliwie jest Batman. Wśród naszych produktów znajdziecie więc gąbkę z uniwersum DC – miękką, elastyczną, nie powodującą podrażnień. W sam raz dla dzieci, które uwielbiają przygody!
 

dc-comics-batman-gabka-1-szt-154731

DC COMICS BATMAN. Gąbka / 8,80 zł


 
Podsumowując: Minionki, Peppa i Batman – z nimi zdecydowanie trzeba się liczyć, wybierając prezent dla dzieci!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz