Trendy w makijażu sylwestrowym 2017/18

Koniec grudnia zbliża się wielkimi krokami – warto więc prześledzić, jakie trendy i rozwiązania będą królowały w tegorocznym sylwestrowym makijażu. W końcu każda kobieta chce wyglądać pięknie, stylowo i – co tu dużo mówić – zjawiskowo.

Które kolory będą dominowały, jeśli mowa o makijażu na sylwestrową noc? Co będzie upiększało twarze i dodawało blasku całym kreacjom? Jakie patenty będą cieszyły się największą popularnością? Lub inaczej: jak się pomalować i na co się zdecydować, aby oczarować wszystkich uczestników zabawy i zawładnąć parkietem? Mamy dla Was kilka podpowiedzi, które powinny okazać się pomocne.
 

Metaliczne odcienie

Na przełomie 2017 i 2018 roku, a już na pewno w tę ostatnią, najbardziej imprezową noc, królowały będą metaliczne odcienie – przede wszystkim srebrne i złote cienie do powiek. Zdecydowanie warto więc je uwzględnić, decydując się na wyrazisty, choć nie przytłaczający makijaż. Założenie powinno być proste: chodzi o to, aby wyglądać z jednej strony imponująco, z drugiej zaś schludnie. Połączenie elegancji i blasku jest więc doskonałym pomysłem, który powinien okazać się strzałem w dziesiątkę.
 

revlon-photoready-primer-shadow-sparkle-cienie-do-oczu-dla-kobiet-2-8-g-odcien-501-metropolitan-117093

REVLON PHOTOREADY PRIMER, SHADOW & SPARKLE. 501 Metropolitan Paletka cieni do powiek dla kobiet / 21,37 zł


 

Gruba kreska

Skoro jesteśmy w temacie makijażu oczu, koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że coraz większą popularnością cieszy się gruba, wyraźna kreska. Dodaje ona pewności siebie i świetnie odzwierciedla silny charakter. Tego typu rozwiązanie kojarzy się zarówno z odwagą, jak i harmonią oraz precyzją. Mocne kontury będą przyciągały uwagę, wysyłając jednocześnie jasny komunikat: „Nie jestem szarą myszką!”.
 

dermacol-ultra-black-eyeliner-eyeliner-dla-kobiet-2-8-ml-38442

DERMACOL ULTRA BLACK EYELINER. Eyeliner dla kobiet / 16,00 zł


 

Wyraźne usta

Skoro jednym z wiodących trendów jest gruba kreska, oczywistym jest, że będzie ona szła w parze z wyraźnym kolorem ust. Niezwykle popularne będą ciemne barwy, ale – co ważne – nie tylko odcienie czerwieni. Kolor można dobrać w zależności od tego, na jaki strój się zdecydujemy oraz jaką biżuterię na siebie założymy. Pamiętajmy: wariantów, wśród których możemy wybierać, jest naprawdę wiele – nie warto więc się ograniczać i powielać utartych schematów. Zwłaszcza, że sylwestrowa noc rządzi się swoimi prawami i wręcz nakłania do przełamywania konwencji.
 

estee-lauder-pure-color-envy-pomadka-dla-kobiet-3-5-g-odcien-460-brazen-172975

ESTÉE LAUDER PURE COLOR ENVY. 460 Brazen Odżywcza pomadka dla kobiet / 81,35 zł


 
Sylwestrowa estetyka ma swój własny kanon. To, co na innych imprezach może szokować, podczas Sylwestra uznawane jest wręcz za normę. Postawmy więc na nutkę kontrolowanego szaleństwa – wykażmy się kreatywnością i umiejętnością manewrowania między tym, co modne, a tym, co nasze, indywidualne. Tylko w taki sposób będziemy się wyróżniać, nadal czując się komfortowo. A komfort jest najważniejszy, jeśli chcemy dobrze się bawić!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.