Zestawy L’Oreal Paris

Choć święta i impreza sylwestrowa już za nami, to nie zapominajmy, że wciąż trwa karnawał. A wraz z nim wiele niepowtarzalnych okazji do imprez i spotkań ze znajomymi. Warto więc pomyśleć o kosmetykach, które pomogą wyczarować karnawałowy makijaż. Zacznij od podkreślenia spojrzenia z wyjątkowymi zestawami od L’Oreal Paris!
 

Zestawy L’Oreal Paris

Marka L’Oreal Paris kolejny raz zaskakuje nas wyjątkowymi zestawami, w których znaleźć możemy dwa kosmetyki niezbędne do wykonania zarówno dziennego, jak i wieczorowego lub imprezowego makijażu. Niezależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, tusz do rzęs i czarna kredka to podstawa makijażu oka, po którą wiele z nas sięga każdego dnia.

W każdym z trzech proponowanych przez markę zestawów znajdziemy dwa kosmetyki – tusz do rzęs oraz kredkę do oczu w rozmiarze podróżnym, która zmieści się do każdej kosmetyczki. Choć każdy z tych kosmetyków możemy kupić osobno, marka L’Oreal postanowiła dołączyć do każdego z kompletów wyjątkową, elegancką kosmetyczkę.
 

Kredka L’Oreal Le Khol

Cechą wspólną wszystkich zestawów jest kredka do oczu L’Oreal Color Riche Le Khol w odcieniu Midnight Black. Dzięki wyjątkowej formule jest ona niezwykle miękka i delikatna dla wrażliwej skóry powiek, nie tracąc przy tym nic ze swojej mocnej pigmentacji. Łatwo się rozciera, a następnie zastyga, gwarantując niezmieniony efekt od rana do wieczora. Doskonale sprawdza się zarówno do namalowania precyzyjnej kreski, którą delikatnie podkreślimy linię rzęs, jak i do mocniejszego makijażu w stylu „smoky eyes”. Czarna kredka do powiek to niezbędny kosmetyk w kosmetyczce każdej kobiety.
 

Jakie tusze do rzęs znajdziemy w zestawach L’Oreal?

W pierwszym z nich zamkniętym w pięknej i bardzo dziewczęcej pudroworóżowej kosmetyczce otrzymujemy pogrubiający tusz do rzęs Volumissime X5 w pełnowymiarowej pojemności. Wyposażony został w klasyczną szczoteczkę, dzięki której dokładnie rozdziela rzęsy i równomiernie rozprowadza kosmetyk od nasady po końce włosków. Wyjątkowa formuła wzbogacona w ceramidy R sprawia, że rzęsy są widocznie pogrubione, odżywione i wyraziste.
 

l-oreal-paris-volumissime-x5-zestaw-dla-kobiet-tusz-do-rzes-7-5-ml-kredka-do-oczul-le-khol-1-g-101-midnight-black-torebka-219163

L´ORÉAL PARIS VOLUMISSIME X5. Zestaw dla kobiet / 30,00 zł


 
W zestawie numer dwa, do którego dołączono elegancką czarną kosmetyczkę, ozdobioną subtelną kokardką, oprócz wspomnianej już kredki Le Khol, znajdziemy także tusz Mega Volume Collagene 24H. To pierwszy taki tusz w ofercie marki L’Oreal. Dzięki zawartości kolagenu miękko otula rzęsy, które pozostają pięknie rozdzielone, a dodatkowo nabierają niezwykłej objętości i wyrazistości. Polimer Black Booster natomiast nadaje im odcień głębokiej czerni.
 
l-oreal-paris-mega-volume-collagene-24h-zestaw-dla-kobiet-tusz-do-rzes-9-ml-kredka-do-oczu-le-khol-1-g-101-midnight-black-torebka-219169

L´ORÉAL PARIS MEGA VOLUME COLLAGENE 24H. Zestaw dla kobiet / 37,19 zł


 
Ostatnią już propozycją L’Oreal , zamkniętą w różowo-czarnej kosmetyczce, jest zestaw kredki i tuszu False Lash Superstar X-fiber. Innowacyjna formuła zawierająca włókna, które dokładnie przywierają do rzęs i wyjątkowy dwustopniowy sposób aplikacji, sprawiają, że włoski stają się pogrubione i wydłużone, a spojrzenie niezwykle wyraziste.
 
l-oreal-paris-false-lash-superstar-x-fiber-zestaw-dla-kobiet-tusz-do-rzes-step-1-7-1-ml-step-2-6-9-ml-kredka-do-oczul-le-khol-1-g-101-midnight-black-torebka-219167

L´ORÉAL PARIS FALSE LASH SUPERSTAR X-FIBER. Zestaw dla kobiet / 36,22 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.