Płyny do kąpieli dla dzieci

Wielu dzieciom wieczorny rytuał kąpieli kojarzy się z dobrą zabawą i z przyjemnością wskakują one do wanny pełnej piany. Niestety, pozostała część maluchów na dźwięk słowa „kąpiel” w najlepszym wypadku zaczyna płakać i odmawiać wejścia do łazienki. Jak więc uprzyjemnić dzieciom ten codzienny obowiązek? Z pomocą przychodzą stworzone specjalnie dla dzieci płyny, pianki i żele do kąpieli.
 

Dla najmłodszych dzieci

Główną przyczyną niechęci niemowląt i najmłodszych dzieci do kąpieli jest to, że używane przez nas płyny szczypią w oczy. W tym wypadku warto więc sięgnąć po łagodne kosmetyki, które stworzone zostały właśnie z myślą o delikatnej skórze noworodków i niemowląt. Dzięki łagodnej formule nie podrażnią delikatnej skóry malucha, a podczas mycia i spłukiwania główki, nawet jeśli dostaną się do oczu, nie będą szczypać.

Takie produkty ma w swojej ofercie marka Nivea, a wśród nich znaleźć możemy na przykład delikatną piankę do mycia ciała Nivea Baby Soft Bath. Dzięki łagodnym składnikom delikatnie myje, a substancje nawilżające sprawiają, że skóra malucha nie jest przesuszona.
 

nivea-baby-soft-bath-pianka-do-kapieli-500-ml-159523

NIVEA BABY SOFT BATH. Pianka do kąpieli / 18,88 zł


 
Dla ułatwienia można także sięgnąć po produkt typu dwa w jednym, czyli płyn do mycia i szampon Nivea Baby Soft Shampoo & Bath, który łatwo się spłukuje, nie podrażnia oczu malucha, a dodatkowo delikatnie myje i nawilża młodą skórę.
 
nivea-baby-soft-shampoo-bath-szampon-do-wlosow-500-ml-159559

NIVEA BABY SOFT SHAMPOO & BATH. Szampon i pianka do kąpieli dla dzieci


 

A co ze starszymi dziećmi?

Odpowiednio przygotowana kąpiel ma szczególne znaczenie, jeżeli chcemy zachęcić do niej nieco starsze dzieci. Oprócz odpowiedniej temperatury pomieszczenia i wody w wannie warto przygotować dla dziecka również dodatkowe atrakcje, które sprawią, że ten, być może do tej pory niezbyt lubiany rytuał, będzie kojarzył się z dobrą zabawą i miło spędzonym czasem. Oprócz tak oczywistej rzeczy, jak przygotowanie zabawek do kąpieli, warto zadbać także o odpowiednie kosmetyki do kąpieli.

Wybór płynów i żeli do kąpieli dla starszych maluchów jest bardzo duży. Kolorowe opakowania przyciągają wzrok i same w sobie stanowią dodatkowy element, który zachęci malucha do wskoczenia do wanny. Idealnie, jeśli oprócz tego pojawią się tam również postaci z ulubionych bajek naszego dziecka. Każdego malucha zachęcą na pewno także owocowe zapachy, które przypominają ulubione słodycze.

Dodatkową atrakcją będzie kolorowa piana powstająca z płynu do kąpieli, na przykład Crayola Coloured Foam Soap, która w naszej perfumerii internetowej dostępna jest w aż trzech kolorach. Wystarczy wybrać tą w ulubionym odcieniu naszego malucha i już codzienna kąpiel staje się przyjemnością!
 

crayola-coloured-foam-soap-pianka-pod-prysznic-200-ml-odcien-cotton-candy-212496

CRAYOLA COLOURED FOAM SOAP. Pianka pod prysznic / 13,59 zł


 

Dla małego fana Minionków

Prawdziwą gratką dla każdego małego fana popularnych Minionków będzie także żel pod prysznic w opakowaniu w kształtach różnych postaci z ulubionej bajki.
 

minions-minions-dracula-3d-zel-pod-prysznic-500-ml-185883

MINIONS MINIONS DRACULA 3D. Żel pod prysznic / 91,09 zł

 

Miłośnikom tego filmu animowanego na pewno spodoba się zestaw kosmetyków do kąpieli, w którym zawarte zostały żel pod prysznic, szampon i piana do kąpieli oraz wyjątkowa zabawka do wody.
 

minions-body-wash-zestaw-zel-pod-prysznic-50-ml-szampon-2w1-50-ml-piana-do-kapieli-50-ml-zabawka-do-wody-1-szt-174372

MINIONS BODY WASH. Zestaw / 25,44 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.