Walentynki – prezent dla niej

Walentynki to święto niezwykle kontrowersyjne – przez niektórych wyczekiwane, przez innych odrzucane lub ignorowane, a zdarza się także, że wręcz sabotowane. Mimo to, warto wtedy pamiętać o swojej drugiej połówce, wręczając jej drobny, choć gustowny prezent – kto bowiem nie lubi niespodzianek i miłych gestów, świadczących o czułości i głębokim uczuciu?

Jaki prezent jest jednocześnie ekskluzywny i subtelny? Odpowiedź jest prosta: wysokiej jakości perfumy i wody toaletowe, przyciągające nietypowym zapachem i ciekawym połączeniem różnych aromatów. W naszej ofercie znajdują się tylko takie, więc jest w czym wybierać. Dziś jednak wskażemy na kilka pozycji, które są pewnym strzałem w dziesiątkę.
 

1. GUESS Seductive

Woda toaletowa, która kojarzona jest z magnetyzmem, odrobiną tajemniczości, pewnością siebie, wdziękiem i urokiem osobistym. Skomponowana jest na bazie kwiatowo-drzewnej woni, która cechuje się świeżością oraz intensywnością, choć dodatek jaśminu, gruszki i wanilii nadaje całości niezwykłej lekkości, a także ujmującej subtelności.
 

guess-seductive-woda-toaletowa-dla-kobiet-75-ml-216303

GUESS SEDUCTIVE. Woda toaletowa dla kobiet 75 ml / 55,29 zł


 

2. Elizabeth Arden 5th Avenue

Zapach idealny dla kobiet, które żyją pełnią życia. Woda toaletowa Elizabeth Arden 5th Avenue to synonim miejskości, opartej na ciągłym ruchu, nieoczekiwanych zwrotach akcji i wszechobecnej energii. Jeśli więc Wasza partnerka jest żywiołowa i temperamentna, lubi spędzać czas aktywnie, jest odważna i niezależna – ten aromat będzie dla niej wręcz idealny!
 

elizabeth-arden-5th-avenue-woda-perfumowana-dla-kobiet-125-ml-198709

ELIZABETH ARDEN 5TH AVENUE. Woda perfumowana dla kobiet 125 ml / 74,09 zł


 

3. Calvin Klein Beauty

Calvin Klein Beauty to niezawodny klasyk, symbolizujący elegancję, szyk, wdzięk i niewątpliwą zmysłowość. Wielu osobom produkt ten kojarzy się z pięknem, poczuciem stylu, ekstrawagancją, lecz także ze zwiewnością i delikatnością. Nie powinno więc dziwić, że tak często lubują się w nim pewne siebie, silne, niezależne kobiety, otwarte na to, co oferuje im świat.
 

calvin-klein-beauty-woda-perfumowana-dla-kobiet-100-ml-209697

CALVIN KLEIN BEAUTY. Woda perfumowana dla kobiet 100 ml / 109,75 zł


 

4. David Beckham Intimately Women

Woda toaletowa David Beckham Intimately Women będzie idealnym prezentem dla kobiety, która ceni sobie prostotę, jednak sprytnie połączoną z pomysłem, kreatywnością i wysoką jakością produktu. Perfumy te są jednymi z najbardziej klasycznych, ale na pewno nie są nudne – utożsamiane są one bowiem z luksusem i prestiżem. Spodobają się więc przede wszystkim tym kobietom, które niczego nie muszą udowadniać, znają swoją wartość i wiedzą, na co je stać.
 

david-beckham-intimately-women-woda-toaletowa-dla-kobiet-75-ml-7317

DAVID BECKHAM INTIMATELY WOMEN. Woda toaletowa dla kobiet 75 ml / 72,31 zł


 

5. Davidoff Cool Water

Orzeźwiający, rześki zapach, stworzony dla przebojowych pań, które cenią sobie swobodę, wykazując także silną chęć przygody. Mimo to, woń Davidoff Cool Water nie przytłacza – raczej intryguje, zaciekawiając zmysły.
 

davidoff-cool-water-woman-woda-toaletowa-dla-kobiet-100-ml-199668

DAVIDOFF COOL WATER WOMAN. Woda toaletowa dla kobiet 100 ml / 88,64 zł


 
Jesteśmy pewni, że nasze zestawienie pomoże Wam wybrać zapach odpowiedni dla Waszej partnerki – wiemy bowiem, że nasza oferta jest różnorodna i dostosowana do każdej osobowości i każdego temperamentu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.