Pachnieć jak Rihanna

Rihanna znana jest ze swojego kontrowersyjnego zachowania, intrygującej urody, niezaprzeczalnego talentu i niebanalnego gustu. Nic dziwnego, że dla wielu osób bywa wyznacznikiem trendów i ogromną inspiracją. Dziś podpowiadamy więc, po jakie zestawy perfum warto sięgnąć, aby pachnieć jak ta niezwykle intrygująca wokalistka.

Z jakimi cechami kojarzy się Rihanna? Z odwagą, bezkompromisowością, zadziornością i pewnością siebie. Mimo to, jest wokół niej pewna aura tajemniczości, połączona z subtelnością i zmysłowością. Zapachy, które sygnowane są pseudonimem artystki, muszą być więc przyciągające, ale nie jednoznaczne. Poniżej kilka propozycji, które spełniają te wymagania.
 

1. Rihanna Rebelle

Niezwykle uwodzicielski, odrobinę ekstrawagancki zapach, który na długo zapada w pamięć. Wyczuwalne są tu między innymi imbir, truskawka i śliwka, a to natomiast daje niecodzienne połączenie tego, co intensywne z tym, co świeże i orzeźwiające. Nie brakuje tu również subtelnych akcentów, takich jak woń orchidei, która zestawiona jest z aromatem kakao i kawy. Mocny, wyraźny zapach, choć daleki od nieznośnej intensywności.
 

rihanna-rebelle-woda-perfumowana-dla-kobiet-100-ml-205403

RIHANNA REBELLE. Woda perfumowana dla kobiet 100 ml / 95,59 zł


 

2. Rihanna RiRi

Ta propozycja jest znacznie delikatniejsza od poprzedniej, choć również tutaj znajdują się bardziej wyraźne akcenty. Woda perfumowana Rihanna RiRi to w pierwszej kolejności pomarańcza, rum i marakuja, którym towarzyszy aromat jaśminu i frezji. Dodatkowa obecność wanilii zapewnia natomiast łagodny aromat, który – wraz z kolejnymi minutami – zaczyna dominować nad całością.
 

rihanna-riri-woda-perfumowana-dla-kobiet-100-ml-204432

RIHANNA RIRI. Woda perfumowana dla kobiet 100 ml / 113,99 zł


 

3. Rihanna Rogue

Pozycja idealna dla tych kobiet, które lubią intensywne zapachy. Podstawą Rihanna Rogue jest kwiat cytryny, któremu towarzyszą lekkie nuty drzewne, śliwka oraz róża. Nie zabrakło tu również wanilii, która ujawnia się dopiero po jakimś czasie, dając efekt podobny do tego, który opisaliśmy powyżej. W tym przypadku jednak pozostałe aromaty nie są aż tak bardzo zdominowane, dzięki czemu tworzą ciekawą, hipnotyzującą kompozycję.
 

rihanna-rogue-love-woda-perfumowana-dla-kobiet-125-ml-223954

RIHANNA ROGUE LOVE. Woda perfumowana dla kobiet 125 ml / 100,90 zł


 

4. Rihanna Nude

Gruszka, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin, drzewo sandałowe, orchidea, piżmo – to nie może się nie udać! Zestawienie wszystkich wymienionych aromatów tworzy tu bardzo zwiewną mieszankę, kojarzącą się z wiosenną radością i letnim orzeźwieniem. Niezwykle ujmująca propozycja, wyrażająca wolność, swobodę, energię, pewność siebie i seksapil.
 

rihanna-nude-woda-perfumowana-dla-kobiet-30-ml-205604

RIHANNA NUDE. Woda perfumowana dla kobiet 30 ml / 55,94 zł


 
Cztery niepozorne flakoniki, a w każdym z nich zawarte wszystko, co charakteryzuje silne, zmysłowe kobiety. Jesteśmy pewni, że proponowane zapachy wszystkim paniom przypadną do gustu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.