Farouk – dla pięknych włosów

Zdrowe i błyszczące włosy są marzeniem wielu z nas. Upragniony efekt możemy uzyskać jednak tylko poprzez odpowiednią pielęgnację i sprawdzone kosmetyki. Do tych ostatnich należą kosmetyki Farouk Systems. Jakie produkty znajdziemy w ofercie tej marki i dlaczego warto po nie sięgnąć? Przekonajcie się sami!
 

Farouk Systems – kilka słów o marce

Farouk Systems to amerykańska firma, która została założona przez pochodzącego z Jerozolimy wynalazcę Farouka Shamiego, którego marzeniem było stworzenie marki produkującej kosmetyki fryzjerskie bezpieczne dla zdrowia i urody kobiet. I tak już w roku 1986 na rynku pojawiły się pierwsze produkty bogate w naturalne składniki i łagodne dla skóry.

Do dziś oferta Farouk Systems opiera się na kosmetykach tworzonych w poszanowaniu nauki, etyki i natury, wykorzystując między innymi doświadczenia i wiedzę naukowców pracujących dla NASA. Założyciel marki, Farouk Shami do dziś cieszy się szacunkiem i reputacją mistrza fryzjerstwa, a po produkowane przez jego firmę kosmetyki chętnie sięgają fryzjerzy, styliści gwiazd, a przede wszystkim marzące o pięknych włosach kobiety na całym świecie.
 

Biosilk – jedwab w butelce

Najbardziej znaną na całym świecie serią kosmetyków Farouk Systems jest linia Biosilk. To seria profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, wśród których znajdziemy produkty odpowiednie do każdego rodzaju włosów.
 

farouk-systems-biosilk-silk-therapy-olejek-i-serum-do-wlosow-dla-kobiet-167-ml-107020

FAROUK SYSTEMS BIOSILK SILK THERAPY. Olejek i serum do włosów dla kobiet 167 ml / 45,26 zł


 
Głównym składnikiem kosmetyków z linii Biosilk jest czysty jedwab, który dzięki swoim właściwościom doskonale nawilża, odżywia i regeneruje włosy. Swoją wyjątkowość produkty Biosilk zawdzięczają zawartości 17 z 19 aminokwasów podobnych do tych występujących we włosach, co gwarantuje niezwykłą skuteczność i wzmocnienie fryzury, zapewniając jej jednocześnie blask, miękkość i zdrowy wygląd.

Wśród kosmetyków tej linii znajdziemy wszystko, co potrzebne do codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów: od szamponów pielęgnacyjnych, poprzez odżywki, maski, aż po produkty ułatwiające stylizację i wykończenie gotowej fryzury.
 

CHI – by ułatwić stylizację

Kolejną, uwielbianą przez fryzjerów i stylistów, serią kosmetyków od Farouk Systems są kosmetyki CHI, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wyszukanej formule opartej na naturalnych surowcach, umożliwiają stylizację fryzury, nie niszcząc przy tym włosów i dbając o ich piękny wygląd.
 

farouk-systems-chi-argan-oil-plus-moringa-oil-szampon-do-wlosow-dla-kobiet-355-ml-200274

FAROUK SYSTEMS CHI ARGAN OIL PLUS MORINGA OIL. Szampon do włosów dla kobiet 355 ml / 44,56 zł


 
W asortymencie kosmetyków do stylizacji fryzury Farouk znaleźć możemy ekstrakty roślinne, drogocenne olejki pielęgnacyjne, jedwab, a wśród nich między innymi olej arganowy, moringa, z drzewa herbacianego, oliwę z oliwek, wyciągi ziół. Co więcej, pielęgnujące składniki pochodzenia naturalnego wzbogacone zostały o najnowsze osiągnięcia nauki. Należy do nich technologia CHI 44 Ceramic oraz kompleks Ceramino Interlink, który wzmacnia, nawilża i chroni włosy przed zniszczeniem podczas wielu zabiegów stylizacyjnych.

Gdzie kupić kosmetyki do włosów Farouk Systems? W naszej perfumerii internetowej elnino-parfum.pl znajdziecie szeroki wybór produktów z serii Biosilk, CHI oraz Esquire, dzięki którym włosy będą miękkie, błyszczące i odżywione, a ich stylizacja stanie się dziecinnie łatwa!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz