Suche szampony Batiste

Każda z nas marzy o tym, by codziennie móc cieszyć się piękną fryzurą. Nie zawsze jednak mamy czas na to, by każdego ranka myć i układać włosy. Na szczęście z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nam suchy szampon, dzięki któremu w ciągu kilkunastu sekund możemy odświeżyć fryzurę i dodać włosom objętości. A jednymi z najpopularniejszych na naszym rynku suchych szamponów są te marki Batiste. Co warto o nich wiedzieć?
 

Suchy szampon – co to takiego?

Suche szampony Batiste w ciągu ostatnich kilku lat podbiły polski rynek i serca kobiet. Dlaczego? Pomagają one w błyskawiczny sposób odświeżyć fryzurę bez potrzeby używania zwykłego szamponu i wody. W czasach, gdy na wszystko brakuje nam czasu, takie rozwiązanie często ratuje sytuację, a piękna fryzura dodaje pewności siebie.

Suchy szampon to produkt w formie aerozolu, podobny nieco do tradycyjnego lakieru do włosów. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością możemy zaaplikować go u nasady włosów, dodając im świeżości.
 

Jak działa suchy szampon Batiste?

Głównym składnikiem suchego szamponu Batiste jest drobny proszek – skrobia, która ma właściwości pochłaniające wydzielane przez skórę głowy sebum i zanieczyszczenia znajdujące się u nasady włosów. Oprócz tego suchy szampon unosi włosy u nasady, dodając im objętości i sprawiając, że wyglądają one jak świeżo umyte i wysuszone.

Dzięki temu, że skrobia ryżowa znajdująca się w suchych szamponach Batiste jest wyjątkowo drobna, nie pozostawia na włosach białych śladów, a co za tym idzie, nie wymaga także wyczesywania i dodatkowo oszczędza czas. Wystarczy pół minuty, by dzięki suchym szamponom Batiste fryzura odzyskała objętość i świeży wygląd.
 

batiste-original-suchy-szampon-dla-kobiet-200-ml-127888

BATISTE ORIGINAL. Suchy szampon dla kobiet 200 ml / 16,54 zł


 

Jak stosować suchy szampon Batiste?

Aplikacja suchego szamponu jest dziecinnie prosta. Wystarczy z odległości około 30 centymetrów spryskać włosy u nasady w kilku miejscach, a następnie przez kilka chwil wmasować produkt, rozprowadzając go po całej głowie.

Suche szampony Batiste nie tylko sprawiają, że fryzura momentalnie wygląda świeżo, ale także pięknie pachnie. Do wyboru mamy bowiem kilkanaście kompozycji zapachowych, wśród których na pewno znajdziemy ulubioną. Co więcej, szampon Batiste możemy także dopasować do koloru naszych włosów, dzięki czemu będziemy mieć całkowitą pewność, że nie pozostawi on na naszych włosach nawet najmniejszego śladu.
 

batiste-blush-suchy-szampon-dla-kobiet-200-ml-127856

BATISTE BLUSH. Suchy szampon dla kobiet 200 ml / 12,57 zł


 
Warto także pamiętać, że Batiste możemy stosować na dwa sposoby. Po pierwsze na włosy, które wymagają już umycia, by poprawić ich wygląd i błyskawicznie odświeżyć fryzurę. Drugą metodą jest zastosowanie suchego szamponu na włosy tuż po ich umyciu i wysuszeniu, by dodać im objętości i sprawić, że dłużej będą świeże.

Który z szamponów Batiste jest Waszym ulubionym?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.