Baw się z Moschino!

Chyba żaden inny dom mody nie kojarzy nam się z dobrą zabawą tak bardzo, jak Moschino. Zwariowane ubrania, szalone kolory i jeszcze bardziej niecodzienne zapachy – to znaki rozpoznawcze marki. Co znajduje się w perfumach zamkniętych w fantazyjnych i niecodziennych flakonach Moschino?
 

Moschino – kilka słów o marce

Moschino to włoski dom mody, który został założony stosunkowo niedawno, bo w 1983 roku przez Franco Moschino. Bardzo szybko zyskał on popularność i uznanie dzięki swoim nowoczesnym, innowacyjnym i szalonym projektom. Oprócz nieco ekscentrycznych projektów, marka ta znana jest także ze względu na zaangażowanie w problemy społeczne.

Dziś Moschino oferuje swoim klientom trzy linie, wśród których znajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn. Warto jednak zaznaczyć, że Moschino to nie tylko odzież, to także charakterystyczne i zapadające w pamięć perfumy, które nie tylko ze względu na kompozycję, ale także fantazyjne i oryginalne flakony sprawiają, że nie da się przejść obok nich obojętnie.
 

moschino-funny-woda-toaletowa-dla-kobiet-100-ml-202352

MOSCHINO FUNNY!. Woda toaletowa dla kobiet 100 ml / 119,53 zł

 

Perfumy Moschino

Pierwsze perfumy marki ukazały się ponad 30 lat temu, a debiutujący w 1987 roku zapach nosił nazwę Moschino for Women. Tuż po nich na rynku pojawił się zapach męski. Od tamtej pory marka regularnie zaskakuje nas nowymi kompozycjami, a do dziś może pochwalić się aż 22 zapachami, z których wiele zyskało do dziś miano kultowych.

Pisząc o perfumach Moschino, nie można nie wspomnieć o niepowtarzalnych i charakterystycznych flakonach, które często na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypominają buteleczki perfum. Mowa tu oczywiście o przypominającym płyn do mycia szyb flakonie Moschino Fresh Couture czy całej serii Cheap and Chic.

 

moschino-cheap-and-chic-woda-toaletowa-dla-kobiet-100-ml-184412

MOSCHINO CHEAP AND CHIC. Woda toaletowa dla kobiet 100 ml / 116,72 zł


 

Jak pachnie Moschino?

Perfumy Moschino, to podobnie jak ubrania marki, powiew świeżości w świecie mody. Pracujący dla marki twórcy zapachów w swoich kompozycjach chętnie sięgają po soczyste i energetyczne mieszanki cytrusów, na przykład cytryny, pomarańczy i grejpfruta w Moschino Cheap and Chic I Love Love, mandarynki i bergamotki w Moschino Fresh Couture, czy bergamotki i petigrain w Moschino Cheap and Chic.

Oprócz cytrusowych olejków eterycznych w każdej kompozycji odnajdziemy słodkie aromaty kwiatowe, takie jak jaśmin, piwonia w Moschino Funny, czy fiołek i konwalia w Moschino Pink Bouquet. W wielu propozycjach odnaleźć możemy także przyprawy w postaci pikantnego czerwonego pieprzu, słodkiej wanilii, czy aromatycznego cynamonu.

 

moschino-pink-bouquet-woda-toaletowa-dla-kobiet-100-ml-204341

MOSCHINO PINK BOUQUET. Woda toaletowa dla kobiet 50 ml / 75,20 zł


 

Zapachy Moschino to włoska klasa połączona z najwyższą jakością składników, doskonałym wykonaniem i dopracowaną w każdym szczególe kompozycją. W każdym flakoniku odnajdziemy kombinację nowoczesnych aromatów, będących hołdem dla kobiecego piękna i synonimem radości życia. Perfumy Moschino każdego nastroją pozytywną energią, wprawią w prawdziwą euforię i są gwarancją świetnej zabawy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.