Antyperspirant – w sprayu, kulce, sztyfcie?

Wybierając kosmetyki, których zadaniem jest właściwa ochrona ciała, na pewno nie raz zastanawiałyśmy się, jaki antyperspirant wybrać. Opcji wcale nie jest mało: spray, kulka, sztyft – każdy z tych wariantów posiada interesujące nas właściwości, tak więc podjęcie decyzji niekoniecznie należy do najłatwiejszych. Dziś postaramy się zatem przyjrzeć tym najbardziej popularnym rodzajom antyperspirantów, omawiając je na konkretnych przykładach.
 

1. Adidas Climacool 48H – spray

Adidas Climacool 48H przeznaczony jest dla aktywnych kobiet, które cenią sobie bycie w ciągłym ruchu. Jeśli więc lubicie ćwiczyć, regularnie uprawiacie sport lub – po prostu – żyjecie szybko i intensywnie, ten antyperspirant w spray’u będzie dla Was idealny! Po pierwsze: zapewnia ochronę aż przez dwie doby. Po drugie: eliminuje przykry zapach. Po trzecie: im więcej się ruszacie, tym bardziej jest skuteczny, tak więc możecie mieć pewność, że nigdy Was nie zawiedzie. I w końcu po czwarte: nie zostawia białych śladów, co również jest szalenie ważne.
 

adidas-climacool-48h-antyperspirant-dla-kobiet-150-ml-144874

ADIDAS CLIMACOOL 48H. Antyperspirant dla kobiet 150 ml / 10,08 zł


 

2. Dove Go Fresh Pear & Aloe Vera 48h – sztyft

Dove Go Fresh Pear & Aloe Vera 48h – podobnie, jak opisywany powyżej spray – również działa przez dwie doby, aktywnie chroniąc naszą skórę przed poceniem się i wydzielaniem nieprzyjemnego zapachu. Jest to kosmetyk, który doskonale sprawdzi się w kontakcie z delikatną skórą, wyjątkowo narażoną na podrażnienia oraz wysuszanie. Antyperspirant ten polecany jest wszystkim kobietom, którym zależy na kompleksowej, skutecznej ochronie.
 

dove-go-fresh-pear-aloe-vera-48h-antyperspirant-dla-kobiet-40-ml-218116

DOVE GO FRESH PEAR & ALOE VERA 48H. Antyperspirant dla kobiet 40 ml / 10,14 zł


 

3. Clarins Specific Care Deodorant – kulka

Clarins Specific Care Deodorant cechuje się niebywałą odpornością, dzięki czemu stosowany może być nawet tuż po depilacji. Wszystko dlatego, że kosmetyk ten przystosowany jest do kontaktu ze skórą wrażliwą i wyjątkowo narażoną na działanie szkodliwych czynników. Preparat ten wykazuje nie tylko właściwości ochronne, ale też działanie kojące oraz zmiękczające.
 

clarins-specific-care-deodorant-antyperspirant-dla-kobiet-50-ml-206340

CLARINS SPECIFIC CARE DEODORANT. Antyperspirant dla kobiet 50 ml / 64,99 zł


 

4. Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea 48h – sztyft

Miękka, elastyczna i przede wszystkim sucha oraz odświeżona skóra może być zasługą także tego antyperspirantu. Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea 48h to gwarancja subtelnej ochrony i pięknego zapachu – warto więc rozważyć inwestycję właśnie w ten preparat. Zapobiega on poceniu się, nawilża skórę pod pachami, zapobiega podrażnieniom i działa bez przerwy przez czterdzieści osiem godzin.
 

dove-go-fresh-cucumber-green-tea-48h-antyperspirant-dla-kobiet-40-ml-218111

DOVE GO FRESH CUCUMBER & GREEN TEA 48H. Antyperspirant dla kobiet 40 ml / 10,11 zł


 
Jak więc widać, każda z omawianych form – zarówno spray, jak i kulka oraz sztyft – pomagają odpowiednio dbać o skórę, a wybór jednej z nich zależy tylko od indywidualnych preferencji. Spray dozuje się najszybciej, ale nie wszyscy mogą za nim przepadać. Kulka i sztyft są odrobinę bardziej czasochłonne, ale też mogą być bardziej dokładnie. Wszystkie zaś pomagają walczyć z brzydkim zapachem i nadmiernym wydzielaniem potu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.