Lacoste Pour Elle Natural  

Niewiele istnieje osób, które choć raz nie słyszałby o marce Lacoste. Jest to francuska firma zajmująca się sprzedażą odzieży, okularów, butów, jak również perfum. Za jej twórcę uważa się słynnego, francuskiego tenisistę Rene Lacoste, który pasjonował się wszystkim, co ze sportem związane.

Lacoste był postacią niezwykle otwartą oraz kreatywną, dzięki czemu mógł tworzyć nie tylko oryginalne i przyciągające spojrzenia ubrania, ale również zapachy perfum, obok których nie można przejść obojętnie. Jednym z nich jest Laocste Pour Elle Natural.
 

Lacoste Pour Elle Natural – poczuj świeżość!

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, to na nasz wizerunek składa się wiele czynników. Mowa tu nie tylko o wyglądzie, tonie głosu, czy też sposobie poruszania się, ale również o zapachu. Perfumy, choć bardzo często niepozorne, mogą pomóc budować nam wizerunek osoby eleganckiej oraz pewnej siebie. To właśnie między innymi dlatego warto zainteresować się propozycją zapachów od Lacoste, taką jak Lacoste Pour Elle Natural.
 

lacoste-eau-de-lacoste-l-12-12-pour-elle-natural-woda-toaletowa-dla-kobiet-90-ml-206778

LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12 POUR ELLE NATURAL. Woda toaletowa dla kobiet 90 ml / 132,99 zł

 

Bohaterem pierwszego planu jest subtelna, owocowa woń, mogąca kojarzyć się ze świeżymi jabłkami. Jednakże całość charakteryzuje się nieco bardziej tropikalną nutą, w której wyczuć można między innymi limonkę, maliny oraz drzewo sandałowca.

Niewątpliwym atutem Pour Elle Natural jest duża zmienność, która wyróżnia ją spośród innych zapachów. Perfum ten charakteryzuje się więc nutą zapachową, która przywodzi na myśl owoce i kwiaty, sprawiając, że będziemy czuć się świeżo każdego dnia. Zapach ten poprawi nastrój, a wszystko to przez swój ciepły i autentyczny aromat.
 

Nuty głowy:

pomarańcza, ananas, liść maliny

Nuty serca:

jaśmin, róża, irys

Nuty bazy:

ambra, drzewo sandałowe, kokos

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.