Olejki perfumowane Frais Monde

Marka Frais Monde kojarzona jest z wysokiej jakości kosmetykami, które cechują się niebanalnym zapachem i prozdrowotnym działaniem. Produkty, sygnowane tą nazwą, bazują na naturalnych składnikach (takich, jak woda termalna), które skutecznie regenerują skórę, wzmacniając ją i nadając jej elastyczności.

Co więcej, wyróżniają się one także ciekawymi, bardzo charakterystycznymi aromatami, łączącymi świeżość i orzeźwienie ze słodkimi akcentami. Takie są – na przykład – olejki perfumowane, wydawane właśnie pod szyldem Frais Monde, dlatego zdecydowanie warto im się przyjrzeć. Sprawdźmy, wśród jakich opcji można wybierać.
 

1. Frais Monde Vetiver

Olejek perfumowany, którego podstawą jest wetyweria – gatunek trawy, występujący w Azji Południowo-Wschodniej, w Indiach stosowany zaś przede wszystkim do przygotowywania pachnących wachlarzy. Roślina ta jest jednym z głównych składników wielu olejków eterycznych, ponieważ posiada intensywny, przyciągający i odświeżający zapach oraz liczne właściwości lecznicze. Produkt polecany przez osoby lubujące się w odprężających, relaksujących masażach.
 

frais-monde-vetiver-olejek-perfumowany-dla-kobiet-12-ml-116741

FRAIS MONDE VETIVER / Olejek perfumowany dla kobiet 12 ml / 16,30 zł


 

2. Frais Monde Jasmine And Blackcurrant

Bardzo ciekawe połączenie zmysłowej woni delikatnego jaśminu z wyrazistym, intensywnym, słodko-kwaśnym zapachem czarnej porzeczki. Frais Monde Jasmine And Blackcurrant to olejek, dedykowany tym osobom, które żyją szybko, będąc wyjątkowo narażone na sytuacje stresogenne.

Kosmetyk ten – dzięki swojemu kojącemu zapachowi – pozwala bowiem zwalczyć niesprzyjające nastroje, takie jak trudna do okiełznania nerwowość, niepożądana apatia, a nawet melancholia. Dodatkowo, sprawia on, że skóra staje się jedwabista, gładka, miękka i przyjemna w dotyku – warto więc wypróbować jego możliwości.
 

frais-monde-jasmine-and-blackcurrant-olejek-perfumowany-dla-kobiet-12-ml-80154

FRAIS MONDE JASMINE AND BLACKCURRANT / Olejek perfumowany dla kobiet 12 ml / 24,86 zł


 

3. Frais Monde Berries

Jagody, bogate w witaminę A i C oraz w takie mikroelementy, jak potas, wapń i fosfor, stosowane są w kosmetyce na szeroką skalę. Przede wszystkim dlatego, że wykazują one działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, ale także ze względu na liczne właściwości lecznicze. Nic więc dziwnego, że pomagają one odpowiednio nawilżać skórę, wspomagają regenerację tkanek i skutecznie je wzmacniają, chronią skórę przed zbyt szybkim starzeniem się i stanowią dla niej tarczę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Olejek Frais Monde Berries będzie więc doskonałym remedium na liczne dolegliwości, z jakimi codziennie musimy się borykać, a przy tym sprawi, że nasze ciało będzie przepięknie pachnieć.
 

frais-monde-berries-olejek-perfumowany-dla-kobiet-12-ml-80091

FRAIS MONDE BERRIES / Olejek perfumowany dla kobiet 12 ml / 25.99 zł


 

4. Frais Monde Vanilla

Wanilia, ze względu na swój subtelny, słodki zapach, bardzo często stosowana jest w branży kosmetycznej, stanowiąc jeden z głównych składników zarówno perfum, jak i balsamów do ciała. Korzysta się z niej również przy produkowaniu olejków zapachowych, używanych głównie podczas masażu i aromaterapii.

Zapach wanilii pozwala odpowiednio się rozluźnić, zwalcza napięcie, bezsenność i ogólne poddenerwowanie. Co więcej, wanilia regeneruje też skórę, wygładza ją i zmiękcza, przy okazji kojąc niewielkie podrażnienia. Brzmi niezwykle zdrowo, prawda?
 

frais-monde-vanilla-olejek-perfumowany-dla-kobiet-12-ml-116733

FRAIS MONDE VANILLA / Olejek perfumowany dla kobiet 12 ml / 17,17 zł


 
Jak więc widać, olejki perfumowane – przede wszystkim te, które oparte są na naturalnych składnikach – mogą okazać się niezwykle pomocne i pozwolą zadbać nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także o dobre samopoczucie. Ukojenie dla ciała i ducha? Zdecydowanie tak!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.