Zapach roku 2018: Gucci Bloom Acqua Di Fiori

Wiosna w pełni. Ciepłe promienie słoneczne, przyjemnie rozgrzewają skórę. Letnie sukienki, lekkie sandałki, kapelusze z dużym rondem wyszły na ulice. Świeżo ścięta trawa, zapach konwalii, przepleciony subtelną wonią hortensji, czerwona intensywność tulipanów raczy estetyczne dusze. Celebracja coraz dłuższych, cieplejszych wieczorów mogłaby trwać w nieskończoność.

Świętowanie wiosennych chwil warto więc rozpocząć z wielką nowością perfumeryjną i zarazem obowiązkowym zapachem do poznania – Gucci Bloom Acqua di Fiori.
 

Od klasycznych szczytów do wysublimowanej finezji

Jedną z największych premier 2017 roku okazało się klasyczne wydanie Gucci Bloom. Woda perfumowana sięgnęła najwyższych i najpopularniejszych szczytów. Połączenie finezji i prostoty z nutką oryginalności trafiło w najbardziej wysmakowane i czułe gusta.

Nic więc dziwnego, że wobec obecnej perfumeryjnej wariacji Gucci Bloom Acqua di Fiori wystosowało się wysokie oczekiwania. Zapach został zapowiedziany jako subtelna, liściasta woń. Gra w zielone miała jeszcze bardziej odbiec od mainstreamu. Gucci bowiem pokusił się o zastosowanie rzadko branej pod uwagę żywicy, galbanum. To jeden z najtrudniejszych składników perfumeryjnych. Tylko odważni nie boją się go zestawiać z innymi wariacjami.
 

gucci-bloom-acqua-di-fiori-woda-toaletowa-dla-kobiet-50-ml-230534

GUCCI BLOOM ACQUA DI FIORI / Woda toaletowa dla kobiet 50 ml / 230,41 zł


 

Wiosenne tony kwiatowe w subtelnej kompozycji

Jak na wiosenny zapach przystało, Gucci Bloom Acqua di Fiori kusi zmysły zielonym listowiem. Intensywność momentów przeniesiono z naturalnych płatków na popularne tony kwiatowe. Alberto Morillas, twórca nowej edycji wykorzystał kompozycję tuberozy, chińskiego wiciokrzewu i jaśminu. Moc zapachu jest wysublimowana, elegancka, mało przytłaczająca.

W tle grają skrzypce owocowe, popędzane przez dźwięki morskie. Ciekawym punktem odniesienia jest szlachetny i ambitny melon, który zwiastuje egzotyczne nuty. Kwiatowa zieleń rozkwita dzięki subtelnym drzewno-piżmowym skojarzeniom, emanującym tajemniczą głębią i przyjemnym ciepłem. To ukłon w kierunku dawnych i oryginalnych premier perfum Gucci.
 

Nuty głowy

liść galbanum, pąk porzeczki

Nuty serca

tuberoza, jaśmin, chiński wiciokrzew

Nuty bazy

piżmo, sandałowiec
 

Energetyczny, świeży charakter Gucci w modnej odsłonie

Perfumy Gucci Bloom Acqua di Fiori dopełnia charakterne, zewnętrzne opakowanie. Flakonik pokryty kwiatowym wzorem zielnika przyciąga wzrok postronnych obserwatorów. Nadruk Toile de Jouy prezentuje subtelne wiśniowe gałązki, ozdobne liście oraz kwiaty. Otoczony czarną ramką nawiązuje do arcydzieła. To obraz, który raczy wizualnych estetów.

Subtelna, jasnoróżowa butelka z powodzeniem odnajdzie się w każdej przestrzeni. Tworzy piękne kompozycje również we wnętrzu minimalistycznych dusz. Blady róż symbolizuje także świeżość, energię oraz wyszukane nuty zapachu. Gucci Bloom Acqua di Fiori to modna propozycja dla osób poszukujących zapachu, który zauroczy ich zmysły od początku finezyjnych wariacji do trwałych i niespotykanych nut końcowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz