Kosmetyki do pielęgnacji brwi – przegląd

Wykonując codzienny makijaż skupiamy się m.in. na odpowiednim pokładzie i matowym wykończeniu cery. Pamiętamy o tym, aby nie zabrakło także subtelnego różu, rozświetlającego powieki cienia, czy podkreślającego rzęsy tuszu. Bardzo często pomijamy jednak małe szczegóły. Te w ujęciu całościowym są niezwykle istotne i tak jest też w przypadku makijażu brwi.

Oprócz odpowiedniej pielęgnacji, powinnyśmy skupić się na ich pięknym podkreśleniu. Postanowiliśmy więc stworzyć szybki przegląd kosmetyków do pielęgnacji brwi, dzięki którym uwypuklisz w makijażu to, co najpiękniejsze!
 

Kredki do brwi – Astor Eye Artist

Kredka do brwi to jeden z najpopularniejszych kosmetyków służących do podkreślania piękna okolic oczu. Astor Eye Artist to idealna propozycja dla kobiet, które poszukują trwałego i łatwego w obsłudze produktu. Kredka jest wypośrodkowaniem pomiędzy miękkim a bardzo twardym końcem. To szalenie istotny aspekt. Znalezienie złotego środka w konsystencji i strukturze tego typu produktu jest bardzo trudne. Marce Astor udało się stworzyć produkt idealny.

Kredka bardzo łatwo się rozprowadza, dopasowuje się do ręki makijażystki, tym samym spełniając indywidualne oczekiwania co do efektu finalnego.
 

astor-eye-artist-kredka-do-brwi-dla-kobiet-1-7-g-odcien-085-gold-brown-181666

ASTOR EYE ARTIST / 085 Gold Brown Kredka do brwi dla kobiet 1,7 g / Odcień: 085 Gold Brown / 12,28 zł


 

Żel do brwi – MakeUp Revolution

Żel do brwi jest stosunkowo młodym produktem kosmetycznym. Niemniej jednak już przyciągnął wielkie grono zwolenniczek. My polecamy London Brow Revolution marki MakeUp Revolution, który posiada trwałą, wodoodporną formułę.

Kosmetyk jest ukłonem w kierunku kobiet sukcesów – żyje szybko, spełnia swoje zadania jeszcze szybciej. Sprawdzi się zarówno podczas biurowego dnia pracy, jak i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. London Brow Revlution sprawia, że kobieta wygląda pięknie w każdej sytuacji. Wygodny aplikator w kształcie pędzelka pozwala na wykonywanie precyzyjnych, często nieśmiałych ruchów.
 

makeup-revolution-london-brow-revolution-regulacja-brwi-dla-kobiet-3-8-g-odcien-medium-brown-217448

MAKEUP REVOLUTION LONDON BROW REVOLUTION / Medium Brown Regulacja brwi dla kobiet 3,8 g / Odcień: Medium Brown / 27,29 zł


 

Zestaw do brwi

Tego typu paletka oferuje pielęgnację okolic oczu od A do Z. W zestawie bowiem często znajduje się także pęseta, dzięki której szybko i precyzyjnie zadbamy o naturalny kształt brwi. Zabieg ten ułatwi kompaktowe lusterko, znajdujące się pod pokrywą produktu.
 

Jak korzystać z paletki do pielęgnacji brwi?

Po wyregulowaniu przyszedł czas na podkreślenie brwi kolorem. Zestaw do brwi zawiera bowiem mały pędzelek o zakrzywionym końcu. Kształt aplikatora ułatwia nakładanie produktu na włoski. Zanim jednak przejdziemy do aplikacji odpowiedniego odcienia, najpierw kładziemy wosk, który zadba o trwałość koloru.

Paletka oferuje zazwyczaj trzy, zbliżone do siebie odcienie. To bardzo ważne, ponieważ naturalny kolor brwi nie może odzwierciedlać jednej, mocnej barwy. Warto więc łączyć i zestawiać ze sobą trzy odcienie, które podkreślą okolice oczu i niczym kropka nad i, odpowiednio wykończą całościowy make-up.
 

makeup-revolution-london-focus-fix-eyebrow-shaping-kit-regulacja-brwi-dla-kobiet-5-8-g-odcien-light-medium-191471

MAKEUP REVOLUTION LONDON FOCUS & FIX EYEBROW SHAPING KIT / Light Medium Zestaw do brwi dla kobiet 5,8 g / Odcień: Light Medium / 11,03 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz