Bobbi Brown w naszej perfumerii

Amerykańska artystka, jaką jest Bobbi Brown po raz pierwszy zrewolucjonizowała zarówno świat kobiet, jak i ich podejście do makijażu. Wbrew obowiązującym wówczas trendom, skutecznie sforsowała styl w makijażu oraz podkreślanie naturalnych walorów urody.

Brown miała okazję współpracować z największymi, światowymi tytułami, takimi jak „Elle”, czy „Vogue” oraz najpopularniejszymi nazwiskami funkcjonującymi w branży. Po ponad 10 latach pracy, jako wizażystka, zapragnęła stworzyć swoją własną linię kosmetyków, która w 100% odpowiadałaby potrzebom jej skóry.
 

Kosmetyki Bobbi Brown

W ten właśnie sposób powstały pomadki bezzapachowe, niewysuszające i kolorem przypominające naturalną barwę ust. Bobbi Brown stworzyła także kultowy, delikatny, brązowo-różowy odcień o nazwie „Brown Lip Color”, co w przeszłości było zupełnie nowym, rewolucyjnym podejściem do makijażu – podobnie, jak późniejsza linia podkładów, których bazą był kolor żółty. Dzięki temu ich posiadaczki nie musiały już więcej mieszać wielu różnych odcieni kolorystycznych, bo w efekcie końcowym uzyskać odpowiedni dla nich ton.
 

bobbi-brown-long-wear-eyeliner-dla-kobiet-3-g-odcien-1-black-ink-158804

BOBBI BROWN LONG-WEAR / 1 Black Ink Eyeliner dla kobiet 3 g / Odcień: 1 Black Ink / 85,42 zł


 
Współcześnie kosmetyki Bobbi Brown dostępne są w Europie, Ameryce Północnej, Azji oraz Afryce, a idea ich wykorzystywania przez te wszystkie lata pozostała niezmienna. Pudry, podkłady oraz korektory są doskonałym dopełnieniem skóry i sprawiają, że prezentuje się ona naturalnie i zdrowo. Szeroka gama rozświetlaczy, cieni do powiek, czy też balsamów do ust, zawiera zarówno delikatne i subtelne, jak również intensywne barwy, a same akcesoria do makijażu stanowią złoty środek łączący zarówno funkcję, jak i formę.
 
bobbi-brown-shimmer-brick-compact-rozswietlacz-dla-kobiet-10-3-g-odcien-rose-205022

BOBBI BROWN SHIMMER BRICK COMPACT / Rose Rozświetlacz dla kobiet 10,3 g / Odcień: Rose / 158,71 zł


 

Wszystko do makijażu

Obecnie kosmetyki Bobbi Brown stały się międzynarodową marką produkującą kremy, pędzle, akcesoria, balsamy do ust, rozświetlacze, pomadki oraz inne produkty do pielęgnacji skóry. Marka ta nieustannie budzi podziw najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych wizażystów, gwiazd, jak również wyznaczających światowe trendy stylistów, którzy cenią Brown między innymi za wyjątkowe wyczucie piękna, estetykę oraz umiejętność przełożenia obecnie panujących trendów na język zwykłych kobiet, które cenią wygodny i prosty makijaż, który jest jednocześnie efektowny.
 

bobbi-brown-everything-mascara-tusz-do-rzes-dla-kobiet-5-ml-odcien-1-black-211803

BOBBI BROWN EVERYTHING MASCARA / 1 Black Tusz do rzęs dla kobiet 5 ml / Odcień: 1 Black / 102,53 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.