Zapachy na lato 2018

Lato w pełni, stylizacje letnie w szafie już wybrane, biżuteria skompletowana, a do całości brakuje tylko nowości ze świata perfum. Piękny zapach to podstawa, by móc uzupełnić całość i dodać sobie pewności, charakteru i wdzięku.

Wachlarz perfum i wód toaletowych jest naprawdę duży, dlatego jesteśmy przekonani, iż każda z Pań, która będzie chciała postawić na zupełnie inny, niż do tej pory zapach na lato 2018, znajdzie taki właśnie w naszej perfumerii.
 

Jakie zapachy są teraz na czasie?

Jeśli w grę wchodzi pora letnia, stawiamy na świeżość, delikatność, lekkość. Oczywiście w zależności od tego, czy zależy nam na perfumach do pracy, na wieczór z ukochaną osobą, czy na co dzień, w każdym przypadku mogą one pachnieć zupełnie inaczej, w zależności od okoliczności. Istnieją jednak zapachy, które są ponadczasowe i wciąż królują na pierwszych półkach z pozycją „ulubione”.

Wśród marek, które zawsze są na czasie, na pewno króluje Calvin Klein i jego szałowy Eternity, jedyny w swoim rodzaju zapach DKNY – Be Delicious, czy też hit ostatnich dni Madonna – Truth Or Dare. Nie może zabraknąć także Dolce&Gabbana – Light Blue, czy też Versace – Bright Crystal.
 

versace-bright-crystal-woda-toaletowa-dla-kobiet-90-ml-222179

VERSACE BRIGHT CRYSTAL / Woda toaletowa dla kobiet 90 ml / 173,66 zł

 

Jak znaleźć idealny zapach dla siebie?

Nie każdemu pasuje taki sam zapach. To, co u jednej kobiety sprawdzi się fenomenalnie i będzie pachnieć obłędnie, u innej okaże się być totalnym fiaskiem. Konkretna nuta różnych zapachów w połączeniu ze skórą, tworzą ten jeden, konkretny zapach. Aby znaleźć idealny perfum dla siebie, trzeba przede wszystkim czuć się z nim dobrze.
 

madonna-truth-or-dare-by-madonna-naked-woda-perfumowana-dla-kobiet-50-ml-tester-224956

MADONNA TRUTH OR DARE BY MADONNA NAKED / Woda perfumowana dla kobiet 50 ml tester / 35,52 zł


 
Z zapachami jest tak, że choć ich nie widać, mają one ogromne znaczenie w naszym codziennym funkcjonowaniu. Pewność siebie, wyższa samoocena, kobiecość w pełni, seksapil, wdzięk – to wszystko ma wpływ na to, jakimi zapachami się otaczamy. Jeśli podoba nam się na przykład Lanvin Eclat D’Arpege, który to uwielbiany jest przez kobiety za swoją letnią kompozycję zapachów, trzeba sprawdzić, czy czujemy się z nim dobrze i czy poprzez ten właśnie zapach, wyrażamy siebie w pełni. Jest to rzecz kluczowa, mająca ogromne znaczenie w wyborze idealnych perfum dla siebie.
 
dkny-dkny-be-delicious-woda-perfumowana-dla-kobiet-50-ml-209897

DKNY DKNY BE DELICIOUS / Woda perfumowana dla kobiet 50 ml / 98,49 zł


 
Niezależnie od pory roku, bądź kobietą, która stawia siebie na pierwszym miejscu. Latem, w sposób szczególny wyraź swoją kobiecość, swoje piękno, wdzięk i klasę poprzez odpowiednio skomponowane nuty zapachowe. Lekko, świeżo, delikatnie, z nutą kobiecości w tle. Bądź piękna każdego dnia i w otoczeniu swojego zapachu, wyrażaj swoją kobiecość w najlepszy z możliwych sposobów. Bo bycie kobietą z Twoimi ulubionymi perfumami, to Twój największy atut.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz