Estee Lauder Modern Muse

Pragniesz zyskać większą pewność siebie? Chcesz stać się niezależną, świadomą swoich atutów i możliwości kobietą? Z całą pewnością woda perfumowana Estee Lauder Modern Muse powinna stać się od teraz Twoim ulubionym zapachem. To bowiem kompozycja idealna dla tych wszystkich kobiet, które cenią sobie oryginalność i wyrazistość. A co więcej, jest to doskonały zapach, dzięki któremu… nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Kwiatowa woda perfumowana znanej i cenionej na rynku marki Estee Lauder to zapach, który potrafi oczarować i sprawić, że każda z kobiet w otoczeniu tego niezwykłe zapachu poczuje się pięknie, seksownie i jedynie w swoim rodzaju.
 

Czym charakteryzują się perfumy Modern Muse?

Każdy zapach oddaje sobą coś innego, każdy wyraża określone uczucia, emocje, czy stany. Na pewno Modern Muse to elegancja połączona z żywiołowością, a także z pełnią miłości do życia, do świata, do otaczających nas ludzi. Wyraża kobiecość w pełnym tego słowa znaczeniu – jej delikatność, zmysłowość, ale przy tym i energię oraz pełnię kobiecego szaleństwa.
 

estee-lauder-modern-muse-woda-perfumowana-dla-kobiet-100-ml-179122

ESTÉE LAUDER MODERN MUSE / Woda perfumowana dla kobiet 100 ml / 226,22 zł


 

Estee Lauder Modern Muse – skład

Zapach ten możemy otrzymać dzięki zestawieniu ze sobą kilku niezwykłych składników, które połączone razem dały nam jedyną w swoim rodzaju wodę perfumowaną Modern Muse. Bursztyn, wanilia, piżmo i paczula połączona z jaśminem, wiciokrzewem, lilią i tuberozą, wypełniona cudownym zapachem mandarynki zwieńczającej całość tego jakże cytrusowego zapachu.
 

Dla kogo Estee Lauder Modern Muse?

Zapach ten skierowany jest przede wszystkim dla kobiet świadomych swojej kobiecości, takich, które cenią sobie piękno, dbałość o wszelkie szczegóły i dodatki. To idealny zapach dla kobiety sukcesu, która jest świadoma swoich możliwości, wie do czego dąży i realizuje swoje cele, nie tracąc przy tym swojej wyjątkowości i kobiecości. Estee Lauder Modern Muse to nowoczesność w najlepszym wydaniu dla kobiet, które znają swoją wartość, mają wysoką samoocenę i poprzez dobry zapach chcą jeszcze bardziej podkreślić swoją wyjątkowość.
 

Dlaczego warto wybrać perfumy Modern Muse?

Powodów, dla których ten zapach powinien stać się Twoją własnością jest naprawdę wiele. Po pierwsze przepiękny wygląd flakonu sprawia, że nie może zabraknąć go na Twojej półce z ulubionymi zapachami. Po drugie zapewnia on trwałość zapachu na długi czas, co sprawia, że nawet po kilku godzinach pracy nadal będziesz mogła pachnieć świeżością, lekkością i pełnią kobiecości w najlepszym wydaniu. Po trzecie zapach ten jest intensywny, co sprawia, że wystarczy niewiele kropel do jego użycia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.