Zapach Indii: Berdoues Collection Crus Assam of India 

Indie to wyjątkowy, klimatyczni i zachwycający kraj, który ma swój klimat i czar, swoje smaki i zapachy, który zachwyca każdego, kto po raz pierwszy tam przyjedzie. Dlatego w naszej perfumerii znalazła się wyjątkowa woda perfumowana, dzięki której niezwykły zapach Indii można mieć wokół siebie, otaczając się nim każdego dnia. Jedyny w swoim rodzaju, niezwykle specyficzny, ale przy tym i tak wyjątkowy, iż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Berdoues Collection Crus Assam of India to jakość, intensywność i zapach, w którym można od razu się zakochać!

Wody perfumowane w tym wydaniu skierowane są zarówno do kobiet, jak również i dla mężczyzn. Stworzone przez markę Parfums Bedoues cieszą się niezwykle dużą popularnością już od 2015 roku. Wciąż zachwycają i stale zyskują swoich zwolenników. Twórcą zapachu jest Jennifer Riley.
 

Assam of India – skład perfum

Perfumy te tworzy niezwykła kombinacja różnego rodzaju składników, dzięki którym mamy możliwość zyskania zapachu niezwykłego, jedynego w swoim rodzaju i naprawdę pięknego. W składzie główną rolę odgrywa cytryna przełamana indyjską herbatą i drzewem sandałowym. W takim zestawieniu każdy ze składników idealnie ze sobą współgra, dzięki czemu zapach ten na długo pozostaje w pamięci i w harmonii z osobą, która się nim otacza.
 

berdoues-collection-grands-crus-assam-of-india-woda-perfumowana-100-ml-tester-223626

BERDOUES COLLECTION GRANDS CRUS ASSAM OF INDIA / Woda perfumowana 100 ml tester / 216,99 zł


 

Do kogo skierowane są Assam of India Parfums Berdouses?

Woda perfumowana przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak również i dla mężczyzn. Nie ma jednego dominującego zapachu, ale wszystkie razem doskonale się ze sobą łączą, co sprawia, że niezależnie od wieku i płci, wiele osób znajdzie swoją kompozycję, oddającą osobowość i charakter.

To propozycja dla osób lubiących pozytywne doznania, lekkość, świeżość i tajemniczość każdego dnia. Zapach Assam of India rankiem wyleczy nas z niewyspania, popołudniu doda nam energii do działania, a wieczorem zagwarantuje pełnię relaksu w prawdziwie indyjskim klimacie.

Chcąc wybrać ciekawy zapach nowych perfum, z pewnością każdy z nas poszukuje takiego zapachu, który będzie w stanie nas zaskoczyć i sprawić, że w jego otoczeniu poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Dla wszystkich osób lubiących Indie i chcących tego klimatu zaznać we własnym otoczeniu, na pewno okażą się być one prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Berdoues Collection Crus Assam of India to zapach, dzięki któremu o każdej porze roku, niezależnie, czy to na wakacjach, w pracy, czy w domu, zawsze możemy czuć się jak w kraju pełnym zapachów, smaków i kolorów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz