Mgiełki do ciała Befine – moc letnich zapachów na gorące dni

Jako kobiety uwielbiamy wyglądać zniewalająco i tak samo pięknie pachnieć. Jednak nie każda z nas może lub lubi wydawać fortunę na zapachy. Wśród kobiet znajdą się też miłośniczki różnorodności, które codziennie chciałyby pachnieć inaczej, a także takie, dla których perfumy są za ciężkie i często one same „duszą się” przez ich zapach.

Dlatego też wśród kosmetyków można znaleźć i takie, które rozwiążą wszystkie problemy tego rodzaju i skuszą się na wypróbowanie mgiełek do ciała Befine.
 

Mgiełka do ciała

Mgiełka do ciała to woda o różnych zapachach powstająca w procesie pozyskiwania olejków eterycznych. Mgiełki przeznaczone są do odświeżania różnych części ciała, dlatego też świetnie sprawdzają się w okresie letnim kiedy to nie jest konieczne używanie ciężkich perfum. To nie tylko doskonały zamiennik perfum.
 

befine-sweet-passions-mgielka-do-ciala-dla-kobiet-270-ml-239198

BEFINE SWEET PASSIONS / Mgiełka do ciała dla kobiet 270 ml / 18,24 zł


 
Na rynku można znaleźć mgiełki o działaniu tonizującym, nawilżającym, jak również te, które zawierają olejki eteryczne o wszelakiego rodzaju innych działaniach, takie jak relaksujące czy pobudzające.
 

Różnorodność wśród mgiełek do ciała Befine

Mgiełki cechują się różnorodnością w wyborze zapachów. W jednej serii można odnaleźć od kilku do kilkunastu różnego rodzaju zapachów, dzięki temu każda z kobiet będzie miała możliwość wyboru względem własnych preferencji. Mgiełki Befine to sześć unikalnych zapachów, z których każdy z nich cechuje się intensywnością i oryginalnością. Dodatkowo utrzymują się na ciele stosunkowo długo, zapewniając niezapomniane doznania zmysłowe.
 

befine-wild-nectar-mgielka-do-ciala-dla-kobiet-270-ml-239207

BEFINE WILD NECTAR / Mgiełka do ciała dla kobiet 270 ml / 18,24 zł


 

O czym należy pamiętać wybierając mgiełkę?

Jak w wypadku wyboru każdego kosmetyku, najważniejszym kryterium jest przede wszystkim skład. Należy zwrócić uwagę czy nie zawiera on dużej zawartości alkoholu. Warto również strzec się alkoholu denaturowanego, czyli etanolu skażonego innymi substancjami chemicznymi, który ma działanie wysuszające, podrażniające, a także alergiczne na skórę. Mgiełka z takim składem nie nadaje się do częstego stosowania.

Kolejną niebywałą zaletą mgiełek do ciała jest przede wszystkim ich cena – możne je dostać w okolicach 10-20 zł za sztukę!
 

befine-pear-pleasure-mgielka-do-ciala-dla-kobiet-270-ml-239202

BEFINE PEAR PLEASURE / Mgiełka do ciała dla kobiet 270 ml / 18,24 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Web by SEMTIX.cz