Tusze do rzęs Max Factor

Bez dwóch zdań, podstawą zniewalającego spojrzenia każdej kobiety są odpowiednio pomalowane, duże oraz gęste rzęsy. Tusz do rzęs sprawdza się zawsze, nawet wtedy, kiedy pomijasz resztę makijażu.
 

Jaki powinien być dobry tusz do rzęs?

Głównym zadaniem tego rodzaju kosmetyku jest przede wszystkim dokładne i idealne podkreślenie oka, czyli takie, jakiego potrzebujesz.

Tusz przede wszystkim powinien:

  • działać zgodnie z przeznaczeniem – to znaczy, że jeśli tusz ma być wydłużający, to powinien przede wszystkim wydłużać.
  • być trwały – tusz powinien pozostawać na rzęsach cały dzień, aby nie zostawiać resztek produktu zatrzymanych na powiekach.
  • trwale pokrywać włoski – często zdarza się, że parę mrugnięć okiem wystarczy, aby tusz z rzęs znalazł się również i na skórze.
  • zasychać szybko – ale nie za szybko! Zbyt szybkie zasychanie powoduje również sklejanie się rzęs, natomiast zbyt wolne – spływanie tuszu.
  • „otwierać oko” – każdy z tuszy do rzęs ma przede wszystkim podkreślić spojrzenie, niezależnie od specyficznego zastosowania określonego produktu.

Tusze do rzęs nie muszą kosztować majątek, aby spełniały wszystkie powyższe funkcje. Dobre mascary można już dostać w granicach 30-50 zł!
 

Tusz do rzęs Max Factor 2000 CALORIE

To najbardziej rozpoznawalny tusz do rzęs marki Max Factor. Właściwie numer jeden w odniesieniu do popularnych marek kosmetyków. Jego specyfika jest typowo pogrubiająca, ale oprócz tego tusz robi również wszystko, aby rzęsy wyglądały na wydłużone oraz zwiększały swoją objętość, nadając oku niewiarygodny wygląd.
 

max-factor-2000-calorie-dramatic-volume-tusz-do-rzes-dla-kobiet-9-ml-odcien-black-177331

MAX FACTOR 2000 CALORIE DRAMATIC VOLUME / 16,49 zł

 

Tusz dodatkowo jest bardzo bezpieczny w stosowaniu, ponieważ nie skleja rzęs, nie tworzy na nich grudek, a także nie pajęczy nóżek. Jego niebywały sekret tkwi przede wszystkim w prostej i bardzo klasycznej szczoteczce oraz w dobrej jakości tuszu.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na jego trwałość, która pozwala na noszenie tuszu przez cały dzień. Dodatkowo tusz również nie osypuje się oraz nie pozostawia śladów na powiece – ideał!
 

Tusz do rzęs Max Factor MASTERPIECE MAX

Kolejny już kultowy i dobrej jakości produkt firmy Max Factor. Ten tusz do rzęs jest wyjątkowy z tego względu, że nadaje on efekt sztucznych rzęs. Posiada on bardzo podobną szczoteczkę do tej 2000 CALORIE, ale jest ona silikonowa oraz dodatkowo węższa na końcu.
 

max-factor-masterpiece-max-tusz-do-rzes-dla-kobiet-7-2-ml-odcien-black-239919

MAX FACTOR MASTERPIECE MAX / 24,29 zł

 

Szczoteczka dokładnie rozdziela rzęsy, a także podkręca je oraz wydłuża. Dodatkowo ma kolor głębokiej czerni, która wygląda elegancko, ale nie nachalnie. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy jedynie jedna warstwa tuszu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.