U.S. Army. Wody toaletowe dla mężczyzn

Drzewa są symbolem siły oraz stałości, a także długowieczności. Pozyskiwane z nich olejki w pełni oddają ich charakter. Ciepłe, zmysłowe nuty są bazą najlepszych męskich zapachów.
 

Gatunki drewna a perfumy U.S. Army

Gatunki drewna, które są wykorzystywane do produkcji perfum to między innymi agar, czyli inaczej zwany aoud lub oud, brzoza, champaca, amyris, drzewo cedrowe, drzewo gajkowe, różane, kaszmirowe, sandałowe oraz wacapou, a także guawa, kyara i palisander.

Brzoza najczęściej stosowana jest w produkcji męskich perfum. Champaca natomiast to drzewo pochodzenia azjatyckiego, spokrewnione z magnolią. Ma bardzo słodki, ale i zmysłowy zapach, jednak ze względu na jej wpływ na wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia, champaca wykorzystywana jest tylko i wyłącznie do produkcji perfum luksusowych. Za to żywica z drzewa amyris doskonale utrwala inne zapachy.
 

u-s-army-black-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-230704

U.S.ARMY BLACK / Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml / 24,43 zł


 
Drzewo cedrowe posiada mocną oraz kojącą woń, dlatego wykorzystywane jest do produkcji męskich perfum. Drzewo gwajakowe zaś ma kadzilano-żywiczny zapach, który jest na tyle charakterystyczny, że swego czasu używano go jako kadzidła w obrzędach religijnych. Drzewo kaszmirowe to zapach, który został stworzony syntetycznie, jednak jest bardzo przyjemny i budzi skojarzenia z wełną kaszmirową.
 

Drewno sandałowe jako zapach perfum U.S. Army

Drewno sandałowe pozyskiwane jest z sandałowca. Jest to niewielkie, powoli rosnące drzewo, które jest wiecznie zielone. Sandałowiec jest półpasożytnikiem, przeprowadza on fotosyntezę, natomiast sole mineralne oraz wodę czerpie z korzeni innych roślin.
 

u-s-army-green-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-230699

U.S.ARMY GREEN / Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml / 24,80 zł

 

Olejek sandałowy uzyskuje się poprzez destylację drewna z parą wodną, moczonego w wodzie przez około 48 godzin. Ma wyjątkowy, słodkawy, miękki, korzenny, a zarazem zmysłowy aromat. Dodatkowo jest jedynym wykorzystywanym najczęściej składnikiem do produkcji perfum.

Oprócz specyficznego zapachu to również doskonały środek przeciwzapalny, antyseptyczny oraz odmładzający ciało, a także zwiększający popęd płciowy. Aromatowi drzewa sandałowego trudno się oprzeć. Uważany jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Wspomaga również medytację oraz uczucie wewnętrznej jedności.
 

U.S. Army – drzewny zapach dla mężczyzny

Olejek sandałowy używany jest przede wszystkim do produkcji męskich perfum. Linią, która bazuje na drzewnych zapachach jest U.S. Army, dbająca o męskość oraz zmysłowość mężczyzny. Zapachy łączą w sobie nieprzejednaną, silną rozkosz drewna.

 

u-s-army-silver-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-230694

U.S.ARMY SILVER / Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml / 24,43 złzapach dla ni

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.