Kremy pod oczy do 50 zł

Pierwsze zmarszczki wokół oczu mogą pojawić się między 25 a 30 rokiem życia. Są one wynikiem procesu starzenia się organizmu oraz szkodliwych czynników płynących ze środowiska. Dodatkowo często pojawiają się także przez powtarzanie grymasów, czyli pojawiają się tak zwane zmarszczki mimiczne.

Skóra z wiekiem ulega znacznemu osłabianiu, co spowodowane jest ubytkiem elastyny, keratyny oraz kolagenu. Podstawowymi czynnościami, jakie każda kobieta powinna wykonywać, aby odpowiednio zapobiegać zmarszczkom jest nawilżenie oraz ochrona przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dodatkowo warto skupić się na swoim stylu życia – stres, brak snu oraz złe odżywianie nasilają procesy starzenia się oraz działanie wolnych rodników.
 

Kremy pod oczy

Nowoczesne kremy pod oczy cechuje również wszechstronne działanie, które mają wpływ na wszystkie oznaki starzenia się skóry. Na rynku dostępne są również linie, które specjalizują się w danym zakresie lub posiadają cechy o przeważającym działaniu na danym rynku.

Ważne jest, aby w czasie aplikacji kosmetyku, nie rozciągać skóry pod oczami. Ruch powinien być wklepujący. Dodatkowo kremy pod oczy powinny być przechowywane w lodówce, ponieważ chłód redukuje opuchnięcia pod oczami.
 

Dermacol EYE GOLD

EYE GOLD firmy Dermacol na zmęczone oczy oferuje potrójne działanie. Działa on przeciwko opuchliznom, zmęczeniu oraz cieniom pod oczami. Dodatkowo posiada właściwości odświeżające, dzięki czemu powoduje natychmiastowe uczucie komfortu, a dodatkowo szybko się wchłania.

Zawiera w składzie aktywne substancje pochodzenia roślinnego, które przyczyniają się do regeneracji skóry i działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu naczynek. Po regularnym stosowaniu kremu, spojrzenie rozjaśnia się i jest pełne witalności, a skóra wokół oczu wygląda młodo i jest wypoczęta.
 

dermacol-eye-gold-zel-pod-oczy-dla-kobiet-15-ml-38040

DERMACOL EYE GOLD / Żel pod oczy dla kobiet 15 ml / 19,99 zł


 

Bioderma SENSIBIO EYE

Kosmetyki Bioderma zwracają uwagę na istotny problem w procesie powstawania zmarszczek, jakim jest nadmierna utrata wody. Wiąże się to ze zmniejszeniem elastyczności oraz skłonnością do powstawania zmarszczek.

Kosmetyki Bioderma posiadają działanie silnie nawilżające, dzięki czemu można dostarczy skórze odpowiednią ilość wody, co z pewnością będzie miało wpływ na jej regenerację. Krem pod oczy SENSIBIO EYE ma również działanie lecznicze oraz kojące, dzięki czemu przynosi on ulgę oraz wspomaga odbudowywanie uszkodzonych komórek. Dzięki temu skóra pod oczami odzyskuje gładkość oraz jędrność, a dodatkowo jest nawilżona oraz natłuszczona.
 

bioderma-sensibio-eye-zel-pod-oczy-dla-kobiet-15-ml-185018

BIODERMA SENSIBIO EYE , Żel pod oczy do skóry wrażliwej dla kobiet 15 ml, 32,88 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.