Make up w stylu dramatic

Makijaż wyraża naszą osobowość, charakter, sposób bycia. Jest dodatkiem do stylizacji, sposobem na ukazanie siebie w zupełnie nowej odsłonie, szansą na stworzenie nowego wizerunku na konkretną okazję ale również… bez okazji.

Makijaż w stylu dramatic jest jednym z rodzajów makijażu, na który wiele kobiet się decyduje. Najczęściej na wieczór, randkę, spotkanie ze znajomymi w klubie, ale również np. Sylwestra. Jak wygląda make up dramatic? Czy możemy wykonać go samodzielnie? Jakie kosmetyki będą nam potrzebne?
 

Czym jest make up w stylu dramatic?

Makijaż wykonany w stylu dramatic to przede wszystkim ciemne kolory, mocno podkreślone oczy, wyrazisty charakter i brak jakichkolwiek ograniczeń w kwestii szaleństwa z kosmetykami na naszej twarzy. Demonic to ciemne kreski, mocne cienie na powiekach, podkreślone usta. Krótko mówiąc, taki make up z pewnością pozwoli nam być zauważonymi.
 

lancome-hypnose-drama-tusz-do-rzes-dla-kobiet-6-5-g-odcien-01-black-194303

LANCOME HYPNOSE DRAMA / Tusze do rzęs dla kobiet / 112,89 zł


 

Kiedy postawić na makijaż dramatic?

Wszystko tak naprawdę zależy od samej kobiety, sposobu jej bycia, jak również i pracy jaką wykonuje. Będąc asystentką w biurze w ciągu dnia, z pewnością taki makijaż nie będzie najlepszym pomysłem, ale wieczorem ta sama kobieta wychodząc na imprezę ze znajomymi może zmienić swoje oblicze na ostre, mocne i typowo rockowe.

 

Jedne kobiety wybierają make up demonic na co dzień, inne stawiają na niego na specjalne okazje. Niezależnie jednak jak często, w każdej z takich odsłon kobieta ma się czuć doskonale i kobieco.
 

max-factor-smokey-eye-drama-cienie-do-powiek-dla-kobiet-1-8-g-odcien-05-magnetic-jades-144165

MAX FACTOR SMOKEY EYE DRAMA / 05 Magnetic Jades Paletka cieni do powiek i brwi dla kobiet 1,8 g , Odcień: 05 Magnetic Jades / 24,23 zł


 

Jakie kosmetyki będą nam potrzebne do mocnego, konkretnego makijażu?

Aby wykonać taki makijaż niezbędne są do tego oczywiście odpowiednie kosmetyki. Paletka cieni do powiek Lancome Hypnose Drama- odcień DR1 Bain De Minuit, tusz do rzęs Lancome Hypnose Drama, czy na przykład cienie Max Factor Smokey Eye to jedne z propozycji na jakie niewątpliwie warto zwrócić uwagę, tworząc make up dramatic. Ciemne, wyraziste i naprawdę mocne oczy będące podstawą makijażu.

Nie można przy tego typu stylizacji zapomnieć również o paznokciach. Tutaj idealnie spełni swoje zadania trwały lakier do paznokci odcień 23 Drama Queen Dermacol 5 Day Stay. A oprócz samych oczu pamiętać należy także o dobrym kremie, odpowiednio dobranym podkładzie i pomadce, które dopełni całość doskonale zrobionego makijażu.
 

dermacol-5-day-stay-lakier-do-paznokci-dla-kobiet-11-ml-odcien-23-drama-queen-165920

DERMACOL 5 DAY STAY / 23 Drama Queen Trwały lakier do paznokci dla kobiet 11 ml Odcień: 23 Drama Queen / 9,87 zł

 

Jeśli mamy dobre kosmetyki, odrobinę umiejętności przy malowaniu, a do tego chcemy wyglądać naprawdę ostro, to make up w stylu dramatic okaże się idealnym pomysłem. W połączeniu z odpowiednią stylizacją pozwoli nam zyskać rockowy charakter na pełną szaleństwa rozrywkową noc i nie tylko.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.