Popularne w naszej perfumerii – woda kolońska Aspen

Dla mężczyzn odważnych, pewnych siebie, podkreślających indywidualizm, lubiących kompozycje silne i zdecydowane. Woda kolońska Aspen to zapach, który znalazł się wśród bestsellerów w naszej perfumerii. Poprzez odpowiedni zapach wyrazić można w pełni siebie, swoją osobowość, jak również i charakter. Aspen to zapach, obok którego na pewno nie można przejść obojętnie, o czym wiedzą mężczyźni, używający go na co dzień.
 

Skład wody kolońskiej Apen

Woda kolońska Aspen to połączenie mchu dębu, ambry i piżma przeplatającego się z cytryną i miętą pieprzową, wykończonego lawendą, wetiwerem i przyprawami. Dzięki takiemu właśnie zestawieniu powstał zapach, który oczarowuje ukochane wybranki męskich serc, jak również i panów czujących się w obecności tego zapachu jeszcze bardziej pewnie i w pełni świadomie swojej męskości.
 

Na jakie okoliczności?

Bez wątpienia zapach ten jest niezwykle uniwersalnym, doskonale sprawdzającym się zarówno na co dzień – do pracy, na spotkanie biznesowe czy też lunch, ale również i na specjalne okazje – na randkę, na imprezę. Zamiast dziesiątek różnych zapachów może więc warto postawić na jedną nutę, która będzie utożsamiała nas właśnie z tym jednym, konkretnym zapachem?

Wielu panów to minimaliści, którzy decydują się na jeden zapach, towarzyszący im w różnych okolicznościach. W przypadku prezentowanej poniżej wody Aspen, ma to absolutnie całkowite uzasadnienie.

 

aspen-aspen-woda-kolonska-dla-mezczyzn-118-ml-227020

ASPEN ASPEN / Woda kolońska dla mężczyzn 118 ml / 26,78 zł


 

Jak wygląda butelka Aspen?

Woda kolońska Aspen mieści się w niezwykle efektownym flakonie w morskim odcieniu o pojemności 118 ml. Złote zamknięcie dopełnia niezwykle ciekawej całości tej wodzie. Zapakowana w pudełko może być prezentem dla ukochanej osoby, dla ojca, szefa czy kolegi, ale również i zakupem – niespodzianką, który może sprawić sobie każdy mężczyzna.

Aspen to propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy nie boją się odważnych, ale zarazem eleganckich i naprawdę wyjątkowych zapachów, który może być Twoją wizytówką. Bo doskonale pachnący mężczyzna to męskość, klasa, wyrazistość oraz indywidualizm.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.