Mademoiselle Ricci

Mademoiselle Ricci to cudowny zapach o kwiatowo-drzewnym charakterze. Tak właśnie określić możemy wodę perfumowaną dla kobiet, która zdobyła popularność głównie dzięki swojej delikatności, romantyzmowi i kobiecości, która widoczna jest w każdym aspekcie – kompozycji zapachowej, jak i flakonie.

Mademoiselle Ricci to zapach znany bardzo dobrze kobietom od blisko ośmiu już lat. Prezentowana woda perfumowana wybierana jest przez kobiety na całym świecie i z roku na rok grono szczęśliwych posiadaczek tego zapachu wciąż rośnie.
 

Nuty zapachowe Mademoiselle Ricci

Nutami podstawowymi są pieprz i tony drzewne, nutami głowy pieprz i róża a nutami serca wawrzyn i oleander. To wszystko razem sprawia, że zapach jest niezwykle delikatny, ale przy tym i niebywale wyrazisty. Co ważne, Ricci może towarzyszyć Ci wtedy, gdy tego chcesz i o dowolnej porze. Otul się różą w ciągu dnia i zaskocz wawrzynem późnym wieczorem.
 

nina-ricci-mademoiselle-ricci-woda-perfumowana-dla-kobiet-80-ml-235553

NINA RICCI MADEMOISELLE RICCI / Wody perfumowane dla kobiet / 135,91 zł

 
Na jaką okazję?

Z całą pewnością jest to zapach uniwersalny, który pasować będzie dla każdej kobiety i na każdą okazję. Sprawdzi się jako towarzysz codziennej pracy, na spotkanie biznesowe, na lunch, ale również i randkę czy romantyczny wieczór z ukochaną osobą. W każdym zestawieniu Ricci Mademoiselle stanowić będzie kwintesencję dopełniającą całości kobiecego uroku.
 

Niebanalny flakonik

Ta jakże wyjątkowa woda perfumowana dla kobiet mieści się w bardzo pięknym flakoniku finezyjnie zakończonym na górze zamknięciem i imitacją kokardki w pudrowej kolorystyce. Całość zapakowana w białe pudełko z pudrową wstążką i napisem marki. Flakonik ma 80 ml pojemności i bez wątpienia stanowi odzwierciedlenie pełni szczęścia dla niejednej kobiety. Może więc i Ty dołączysz do grona zadowolonych kobiet?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.