Sylwestrowa fryzura – produkty do stylizacji włosów

Impreza Sylwestrowa już jutro. Niektórzy są do niej przygotowani od tygodni, inni dopiero planują swoje stylizacje, jeszcze inni w ostatniej chwili zmieniają koncepcję, poszukując nowych, mniej typowych rozwiązań.

Chodzi bowiem o to, aby tego dnia wyglądać oryginalnie i unikatowo, czując się jednocześnie komfortowo i w pełni swobodnie. Spora w tym zasługa stroju, na jaki się zdecydujemy, dobrze dobranego makijażu oraz nienagannej fryzury – trwałej, wytrzymałej, a przy tym lekkiej i naturalnej. Nic więc dziwnego, że zgromadzenie właściwych produktów do stylizacji włosów jest tak ważnym zadaniem – zobaczmy więc, jakie kosmetyki na pewno nas nie zawiodą.

1. Woski

Każdy mężczyzna, któremu zależy na tym, aby jego fryzura była efektowna, a przy tym trwała i oryginalna, sięgnąć musi po wysokiej jakości wosk modelujący do włosów – prosty w użyciu i umożliwiający ponowne ułożenie fryzury. Elastyczność oraz wyrazistą strukturę zapewniają między innymi takie produkty, jak Schwarzkopf 3DMEN oraz American Crew Liquid Wax (wosk w płynie, który nie brudzi rąk). Problemu z wyborem dobrego wosku do włosów nie powinny mieć też kobiety – tutaj wymienić należy na przykład Tigi Bed Head Hair Stick, który potrafi na długo utrzymać kształt nawet najbardziej fantazyjnej fryzury oraz L´Oréal Paris Studio Line Style Rework Architect 24H.

2. Pianki

Jeśli nie wosk, to może pianka? Tutaj również jest wiele wariantów do wyboru. Dla przykładu, L´Oréal Professionnel Hollywood Waves Spiral Queen to pianka, która idealnie podkreśli skręt nawet najbardziej gęstych włosów, L´Oréal Professionnel Tecni.Art Full Volume Extra nada fryzurze imponującej objętości, a Revlon Professional ProYou Extreme silnie ją utrwali. Co więcej, wszystkie wymienione kosmetyki zapewniają solidną ochronę przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu i śniegu, tak więc Nowy Rok będziemy mogli witać w najróżniejszych okolicznościach, nie tylko na domówce.

3. Lakier do włosów

Skoro mowa o utrwalaniu fryzury, nie można nie wspomnieć o lakierach do włosów, za pomocą których uda nam się uzyskać zdecydowanie długotrwały efekt. To natomiast sprawi, że w tę wyjątkową noc będziemy mogli doskonale się bawić, nie martwiąc się o kondycję naszej fryzury. Wśród jakich produktów warto wybierać? Z pewnością uwagę należy zwrócić na takie nazwy, jak: Wella Performance, Goldwell Salon Only Super Firm Mega Hold, L´Oréal Professionnel Tecni.Art Air Fix, Schwarzkopf Silhouette Pumpspray oraz Revlon Professional Style Masters The Must-haves Modular. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziecie pod tym adresem.

To jednak nie wszystko – Waszej uwadze polecamy także żele do włosów oraz preparaty wygładzające, które również dostępne są w naszym katalogu. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć udanego Sylwestra!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.