Agent Provocateur – które kompozycje są najciekawsze?

Agent Provocateur to założona w 1994 roku marka, kojarząca się przede wszystkim z odważną, luksusową bielizną. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w katalogu firmy znajdują się również oryginalne perfumy – kobiece, zmysłowe i uwodzicielskie. W dzisiejszym tekście skupimy się zatem właśnie na nich, przedstawiając kompozycje, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

1. Agent Provocateur Blue Silk

1

Agent Provocateur Blue Silk to unikatowy aromat, powstały na bazie zarówno mocnych, jak i delikatnych akcentów. Orzeźwiająca cytryna i mandarynka zestawione zostały tutaj z wyrazistym (choć niekoniecznie dominującym) różowym pieprzem, za efekt świeżości odpowiedzialny jest również jałowiec. Interesująco prezentuje się także serce perfum: słodki, przyjemny cynamon, delikatny jaśmin, nektarynka oraz pełna głębi róża tworzą wyjątkowy, obezwładniający zapach. To jednak nie wszystko, bowiem całość uzupełniona została o woń wetywerii, drzewa sandałowego oraz piżma, dzięki którym obok Agent Provocateur Blue Silk nie można przejść obojętnie.

2. Agent Provocateur Aphrodisiaque

2

Idealny afrodyzjak? Bez wątpienia Agent Provocateur Aphrodisiaque! Proponowane tu rozwiązania to ciekawe, niebanalne rozszerzenie patentów, zastosowanych przy komponowaniu opisanego powyżej Agent Provocateur Blue Silk. Mamy więc odrobinę ostry biały pieprz, subtelny jaśmin, orzeźwiającą jeżynę, słodki miód akacjowy, łagodną wanilię, kwitnący w nocy kaktus oraz bardziej intensywne, ale na pewno nie przytłaczające piżmo, idące w parze z żywicą. Wyrazistość, hipnotyzująca głębia i uwodzicielska tajemniczość tych perfum to zdecydowanie ich znak rozpoznawczy!

3. Agent Provocateur Agent Provocateur

3

Sztandarowa pozycja w katalogu Agent Provocateur i zdaje się, że jeden z najbardziej intensywnych, mocnych zapachów, proponowanych przez markę. Początkowo niepozorny aromat (magnolia i kurkuma) szybko przechodzi w obezwładniającą wetywerię, odrobinę złagodzoną subtelnością egipskiego jaśminu, połączonego z gardenią i marokańską różą. Na tym jednak nie koniec – wyraziste akcenty pojawiają bowiem mniej więcej godzinę po zaaplikowaniu perfum, kiedy to uwolniona zostaje woń piżma i ambry, którym towarzyszy równie intensywny cedr. Kompozycja idealna dla odważnych, pewnych siebie kobiet, ceniących nietuzinkowe rozwiązania.

4. Agent Provocateur Fatale Intense

4

Każdy, kto uważnie czyta niniejszy artykuł z pewnością zauważył, że marka Agent Provocateur specjalizuje się w zmysłowych, bezkompromisowych aromatach, wyróżniających się zarówno intensywnością, jak i ujmującą głębią. Podobnie jest w przypadku Agent Provocateur Fatale Intense – perfum, które stworzone zostały na bazie takich składników, jak między innymi chili, czerwona róża, ambra oraz skóra. Oczywiście, także tutaj nie zabrakło elementów łagodzących – za bardziej delikatne doznania odpowiedzialne są wanilia, lukrecja, lotos i czerwona róża.

Przypominamy, że wszystkie wymienione wyżej aromaty znajdziecie w naszym sklepie. Pod tym adresem dostępne są także inne, równie wyjątkowe perfumy Agent Provocateur, które nabyć można w atrakcyjnym cenowo zestawie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.