Banana Republic – oryginalnie i z pomysłem!

Na naszym blogu opisywaliśmy już marki, które kojarzą się zarówno z żywiołowością i energetyzującą spontanicznością, jak i producentów, stawiających na bardziej subtelne i delikatne perfumy. Dziś nasza uwaga skupiona będzie natomiast na jeszcze innych właściwościach – elegancji, gracji i tajemniczości.

Banana Republic, bo o perfumach tej marki będzie tu mowa, kojarzona jest przede wszystkim z wysokiej jakości odzieżą – gustowną, stylową, wyznaczającą nowe trendy, jednak nie pozbawioną sporej dawki niewymuszonego luzu. Ubrania, proponowane przez Banana Republic, kojarzą się głównie z oryginalną miejską elegancką i podobnie jest także w przypadku perfum. Rozwiązania, po które sięga przedsiębiorstwo, są sprawdzone i bezpieczne, co nie znaczy, że pozbawione fantazji. Wręcz przeciwnie: niektóre kompozycje zaskakują nietypowymi, ale w pełni udanymi połączeniami. Warto więc sprawdzić, wśród jakich patentów możemy wybierać.

1. Banana Republic Malachite

1

Zapach (i flakonik), kojarzący się z luksusem, elegancją, tajemniczością i zmysłowością – przypadnie go gustu tym paniom, które cenią nieszablonowe rozwiązania i mniej oczywiste aromaty. Wydawać by się mogło, że kompozycja ta jest bardzo intensywna ze względu na korzenno-drzewne akcenty, od których nie stroni, jednak mocno wyczuwalne są tu również nuty kwiatowe, w tym przede wszystkim piwonia i hiacynt wodny. Dodatkowo, pojawiają się również słodsze motywy, spośród których zdecydowanie wyróżnia się wanilia. To jednak nie wszystko, ponieważ za efekt niebywałej świeżości odpowiedzialne jest zielone mango!

2. Banana Republic Alabaster

2

Perfumy kwiatowo-drzewno-piżmowe? Jesteśmy na tak! Propozycja odważna, ale niewątpliwie bardzo udana – również ze względu na oszczędność i staranność w doborze składników. Minimalizm, jakim cechuje się ta właśnie pozycja, przemawia na jej korzyść. Banana Republic Alabaster to lilia, róża oraz piżmo, a więc: subtelność, uwodzicielska zmysłowość, hipnotyzująca głębia oraz zapadająca w pamięć intensywność, która nie przytłacza, za to skutecznie przyciąga uwagę.

3. Banana Republic 06 Black Platinum

3

Bardzo ciekawa propozycja, kierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Perfumy z jednej strony uniwersalne, z drugiej zaś – wyraziste i obfite w nieoczywiste rozwiązania. Głowa: cytryna, różowy pieprz i kaktus. Serce: jaśmin, mech oraz kwiat pomarańczy. Baza: paczula, ambra, skóra. Świeżość i orzeźwienie idą tu w parze z łagodnym jaśminem oraz intensywnymi nutami korzenno-drzewnymi. Połączenie nietypowe, dzięki czemu oryginalne, a poza tym jak najbardziej udane!

4. Banana Republic Slate

4

Banana Republic Slate proponuje wszystko, z czym kojarzy się marka Banana Republic: elegancję, uniwersalność, wyrazistość, świeżość i ujmujący minimalizm, który w tym przypadku – trochę przewrotnie – oznacza kreatywność tworzących go projektantów. Cytrusy, szałwia, imbir i piżmo to połączenie, po które sięgnąć powinni energiczni, spontaniczni, pewni siebie mężczyźni, uwielbiający podróże, ciekawi świata i zawsze chętni do podejmowania nowych wyzwań.

Jeśli zatem szukacie perfum, które będą wyraziste, ale jednocześnie subtelne, eleganckie, ale również pasujące niemal do każdej okazji – Banana Republic na pewno będzie udanym wyborem!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.