Świeczki zapachowe idealne na romantyczny wieczór

Świeczki zapachowe to doskonały sposób na stworzenie w domu lub mieszkaniu przytulnej, relaksującej atmosfery. To także świetny patent na romantyczny wieczór – w końcu wszystko jest bardziej magiczne, gdy w powietrzu unosi się przyjemny, zmysłowy, delikatny zapach, kojący nerwy i zapewniający wyjątkowe odprężenie. Zobaczmy zatem, po jakie rozwiązania warto sięgać!

1. Glasshouse Figue de la Forêt

1

Niezwykle oryginalny zapach, wyróżniający się zaskakującą trwałością. Figue de la Forêt to jedna z najbardziej znanych świec, dostępnych w katalogu Glasshouse, doceniana nie tylko ze względu na unikatowy aromat, ale również z powodu jego zaskakującej intensywności, która sprawia, że zapach otula mieszanie, ale go nie przytłacza. Kompozycja idealna dla osób, uwielbiających zarówno zapachy owocowe, jak i wyraziste nuty leśne i szukających produktu, zestawiającego oba te warianty z orzeźwiającymi akcentami.

2. Culti Stile Aqqua

2

Culti Stile Aqqua to aromat świeżych, wyrazistych cytrusów, połączony z równie orzeźwiającymi nutami drzewnymi. Całość jest intensywna, ale – podobnie, jak dzieje się to w przypadku Glasshouse Figue de la Forêt – intensywność ta jest umiejętnie, stopniowo dozowana. Aromat ulatnia się niespiesznie, tworząc niezwykle przyjemną atmosferę – odpręża, relaksuje, ale na pewno nie rozleniwia! Kompozycja idealna na długi wieczór, pełen czułych słów.

3. Glasshouse Bordeaux Vanilla Noir

3

Glasshouse Bordeaux Vanilla Noir to delikatny, subtelny, zmysłowy aromat o ponadprzeciętnej trwałości. Znajdziemy tu słodką, łagodną i jednocześnie orzeźwiającą wanilię, orzechy laskowe oraz mocniejszą ciemną czekoladę, dzięki której cała kompozycja jest nie tylko ujmująca, ale też… zaskakująco tajemnicza. Świeca zapachowa, która umili niejeden wieczór, choć z powodzeniem można korzystać z niej również w ciągu dnia.

4. Glasshouse Kakadu Water Lily

4

Glasshouse Kakadu Water Lily to zapach bardzo łagodny, ale przy tym wyrazisty i przyciągający uwagę. Wyróżnia się przede wszystkim odrobinę egzotycznym aromatem, na który składają się: aksamitna lilia wodna, świeże pomarańcze, bursztyn oraz ciekawe, niebanalne nuty drzewne. Zapach, który kojarzy się z pachnącym deszczem lasem, orzeźwiającym i w pewien sposób mistycznym.

5. Culti Mateliér Spezie Fresche 4

5

Mocny, ale nie nachalny zapach, który – tak, jak te, opisane w powyższych akapitach – ujmuje przede wszystkim wyrazistością i świeżością. Świeczka zapachowa Culti Mateliér Spezie Fresche 4 świetnie sprawdza się w niewielkich przestrzeniach, otulając je przyjemnym, uspokajającym aromatem. Nuty zapachowe ulatniają się tu powoli, subtelnie, ale również skutecznie, dzięki czemu kompozycja jest wyczuwalna przez bardzo długi czas.

Jeśli natomiast zależy Wam na tym, aby świecę zapachową wybrać z większej kolekcji, porównując nie tylko aromaty, ale także ceny – tutaj znajdziecie więcej ciekawych, nieprzeciętnych pozycji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.